Termoizolacja i hydroizolacja natryskowa Białystok

Czy chcesz, aby izolacja cieplna Twojego domu lub innego budynku była skuteczna nie tylko w teorii zastosuj izolację natryskową pianą PUR wraz z BEST POINT.

Ocieplenie poddaszy pianą PUR.

Kompleksowe ocieplenia elewacji budynku.

Profesjonalna zabudowa gipsowo-kartonową.


 

Termoizolacja i hydroizolacja

Izolacja natryskowa pianą PUR różni się od tradycyjnych metod izolacji. Jest to tzw. „bezszwowa metoda izolacji”. Brak łączeń to niewątpliwie ogromny atut. Tradycyjne metody izolacji posiadają łączenia i zawsze jest to najsłabsze ogniwo tych metod ocieplania. Gdy budynek „pracuje” łączenia osłabiają się, powstają mikroszczeliny czyli mostki termiczne. W wyniku powstania mostków termicznych może dochodzić do zawilgocenia i utraty właściwości izolacyjnych tradycyjnych materiałów. Nie grozi to izolacji z piany. Piana jest elastyczna i pracuje razem z budynkiem, nie jest narażona na pękanie.

Izolacja za pomocą piany poliuretanowej może być stosowana do:

  • ocieplania budynków mieszkalnych: poddaszy, ścian, fundamentów,
  • ocieplania obiektów przemysłowych, m.in. w halach, zbiornikach,
  • docieplanie budynków rolniczych: obory, kurniki i inne budynki inwentarzowe,
  • ocieplania obiektów sakralnych.

Izolacja pianką poliuretanową ze względu na wyjątkowe parametry fizyczne gwarantujące niespotykaną dotąd skuteczność to rozwiązanie idealne dla większości budynków, nawet tych nieforemnych o dużej liczbie łączeń. Nie bez znaczenia jest profesjonalizm, który może zapewnić jedynie autoryzowany wykonawca jakim jest BEST POINT. Izolacja pianką poliuretanową za pomocą wysokociśnieniowych agregatów może być wykonywana wyłącznie przez autoryzowanych i kompleksowo przeszkolonych pracowników firmy, co gwarantuje długofalowe korzyści ekonomiczne dla użytkowników tak ocieplonych budynków.

Termoizolacja natryskowa

to doskonała metoda na ciepły dom. Polega na hydrodynamicznym natrysku materiału izolacyjnego w postaci piany otwartokomórkowej lub zamkniętokomórkowej. Dzięki termoizolacji natryskowej możemy szczelnie zaizolować cały dom tak aby koperta budynku była zamknięta. Uzyskujemy to dzięki szczelnemu połączeniu izolacji ścian budynku z izolacją poddasza.

Hydroizolacja natryskowa

Hydroizolacja natryskowa to metoda na izolację termiczną oraz przeciwilgociową. Polega na hydrodynamicznym natrysku piany zamkniętokomorowej . Dzięki hydroizolacji natryskowej uzyskujemy szczelną, bezszwową izolację, która pełni dwie funkcje. Znakomicie izoluje od wilgoci oraz izoluje od zimna. Można w ten sposób zaizolować fundament uzyskując znakomite zabezpieczenie przed wodami opadowymi.

Dziękujemy za Państwa zaufanie!

  • Szukałem sposobu na efektywny dom izolujący termicznie. Zdecydowałem się zatrudnić profesjonalistów, którzy wykonują izolację natryskową, ponieważ jest to nie tylko tanie, ale także organiczne i bardzo trwałe rozwiązanie. Wybrałem firmę Best Point i byłem mile zaskoczony wynikiem. Dzięki! Polecam usługi swoim przyjaciołom. –Piotr

  • Profesjonalna izolacja natryskowa rozpylana z poliuretanem. Początkowo byłem trochę sceptyczny wobec tej metody, ale gdy zobaczyłem ostateczny wynik, stałem się spokojny. Wiem, że dobrze zrobiłem. Natychmiast zauważyłem różnicę – jest ciszej, cieplej i bez wilgoci w domu mojej córki! –Anna i Łukasz

  • Izolacja natryskowa moich budynków gospodarczych, przeprowadzona przez BEST POINT jest doskonałą inwestycją. Już dziś widzę, że zaoszczędziłem dużo, ponieważ pokoje są suche i jest znacznie cieplej. To, co obiecali, jest prawdziwe. Ponadto ważne było dla mnie, aby zakończyć pracę na czas – wszystko zostało wykonane profesjonalnie i odpowiednio. Dzięki!–Marcin B.