Ocieplanie poddaszy Dąbrowa Białostocka

Ocieplenie poddaszy pianą PUR.

Kompleksowe ocieplenia elewacji budynku.

Profesjonalna zabudowa gipsowo-kartonową.

Ocieplanie poddaszy pianą PUR Dąbrowa Białostocka

Czy wiesz, że ocieplenie poddasza pianą PUR, które wykonujemy na terenie Dąbrowy Białostockiej pozwoli Ci zaoszczędzić nawet połowę kosztów podczas okresu grzewczego?. Pianka PUR, czyli poliuretanowa to materiał, który idealnie nadaje się właśnie do poddaszy. Dlaczego uważamy, że uważamy ten materiał za najlepszy wśród dostępnych opcji? Pianka poliuretanowa, to materiał chemoutwardzalny wytwarzany z komponentów na budowie i za pomocą odpowiednich narzędzi nanoszona jest na powierzchnię. Charakteryzuje się między innymi doskonałymi parametrami termicznymi, brakiem połączeń, zdolnością do absorbowania fali, długowiecznością oraz skuteczną izolacją od wiatru oraz dźwięku. Za sprawą tych cech ocieplanie poddaszy pianą PUR stało się bardzo popularne w ocieplaniu domów jednorodzinnych i ciągle zyskuje nowych wielbicieli.

Izolacje natryskowe poddaszy Dąbrowa Białostocka

Proces izolacji natryskowej poddaszy pianą PUR przebiega w 3 etapach. Wszystko zaczyna się od połączenia komponentów – izocyjanianu oraz mieszanek żywic. Tak stworzony materiał metodą natryskową rozprowadzamy dokładnie po całej ocieplanej powierzchni. Do tego wykorzystujemy nowoczesna narzędzia. Taki sposób nakładania pianki pozwala na dotarcie nawet w najmniejsze szczeliny oraz zagięcia, których na poddaszach jest zaskakująco dużo! Na rynku występują dwa rodzaje pianki PUR. Piana otwartokomórkowa składająca się z licznych pęcherzyków, dzięki którym zapewnia dobrą izolację termiczną i dużą sprężystość. Wybierając ten rodzaj zapewniony jest swobodny przepływ pary wodnej przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności. Z kolei piana zamkniętokomórkowa jest przeciwieństwem tej pierwszej – mikroskopijnie zamknięte pęcherzyki gwarantują dobrą izolację termiczną i dużą sztywność, jednak pary wodnej przez nią nie przechodzi. Jeśli szukasz ekipy, która sprawnie i profesjonalnie przeprowadzi proces natryskowego ocieplenia poddaszy w Dąbrowie BIałostockiej – zapraszamy do kontaktu. 

Ocieplanie pianką poliuretanową Dąbrowa Białostocka

Twoje poddasze zasługuje na najlepsze. Zapewnij mu więc najlepsze możliwe ocieplenie. Firma Best Point oferuje ocieplanie poddaszy pianką poliuretanową na terenie Dębowej Białostockiej i okolic. Dlaczego ocieplenie poddasza jest tak ważną kwestią? Zgodnie ze zjawiskiem konwekcji zimne powietrze opada w dół. Jeśli więc dostanie się ono do środka domu od samej góry bardzo łatwo i naturalnie znajdzie drogę na sam dół jednocześnie ochładzając całe nasze domostwo. Doświadczeni specjaliści z firmy Best Point skutecznie zabezpieczą Twoje poddasze aby ten scenariusz nie ziścił się. Piana PUR której używamy jest najlepszej możliwej jakości co zagwarantuje Ci spokój na długie lata. Czy wspomnieliśmy już, że posiadamy prestiżowy certyfikat autoryzacji kanadyjskiej firmy Icynene? Jest to dodatkowe świadectwo naszej solidności i niezawodności. Jeśli szukasz usług na terenie Dąbrowy Białostockiej lub okolic serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół z chęcią odpowie na wszystkie pytania i doradzi w sprawie Twojego projektu.

  • Szukałem sposobu na efektywny dom izolujący termicznie. Zdecydowałem się zatrudnić profesjonalistów, którzy wykonują izolację natryskową, ponieważ jest to nie tylko tanie, ale także organiczne i bardzo trwałe rozwiązanie. Wybrałem firmę Best Point i byłem mile zaskoczony wynikiem. Dzięki! Polecam usługi swoim przyjaciołom. –Piotr

  • Profesjonalna izolacja natryskowa rozpylana z poliuretanem. Początkowo byłem trochę sceptyczny wobec tej metody, ale gdy zobaczyłem ostateczny wynik, stałem się spokojny. Wiem, że dobrze zrobiłem. Natychmiast zauważyłem różnicę – jest ciszej, cieplej i bez wilgoci w domu mojej córki! –Anna i Łukasz

  • Izolacja natryskowa moich budynków gospodarczych, przeprowadzona przez BEST POINT jest doskonałą inwestycją. Już dziś widzę, że zaoszczędziłem dużo, ponieważ pokoje są suche i jest znacznie cieplej. To, co obiecali, jest prawdziwe. Ponadto ważne było dla mnie, aby zakończyć pracę na czas – wszystko zostało wykonane profesjonalnie i odpowiednio. Dzięki!–Marcin B.