Ocieplanie poddaszy Hajnówka

Ocieplenie poddaszy pianą PUR.

Kompleksowe ocieplenia elewacji budynku.

Profesjonalna zabudowa gipsowo-kartonową.

Ocieplanie poddaszy pianą PUR Hajnówka

Ciężko przecenić funkcję jaką w naszym wymarzonym domu spełniają dach oraz poddasze. Poza mnogością potencjalnych przeznaczeń poddasza chronią nas przede wszystkim od wszelkich opadów, niskich temperatur i wszystkiego na też może na nas spaść. Ociepleniu poddasza to więc czynność, o której należy pamiętać podczas budowy czy remontu domu. Podczas zimowego okresu przez poddasze ucieka nawet do 25% energii cieplnej! W takiej sytuacji system ogrzewania stała się wypełnić te stratę. Dla Ciebie oznacza to wyższe rachunki oraz mniej ekologiczne podejście do kwestii ogrzewania. Rozwiązaniem tego problemu jest oczywiście odpowiednie zabezpieczenie się przed migracją ciepła. Ocieplanie poddaszy pianą PUR nie tylko zabezpiecza przed utratą ciepła, ale również pozwala zaoszczędzić nawet do 50% na samym ogrzewaniu. Prawda, że liczby robią wrażenie? To właśnie dlatego zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy działającej na terenie Hajnówki. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam szybko i precyzyjnie wykonać zadanie, aby nasi klienci i klientki mogli cieszyć się nie tylko cieplejszym domem, ale także mniejszymi rachunkami.

Izolacje natryskowe poddaszy Hajnówka

Ocieplanie natryskowe podbija świat budownictwa. Ocieplanie tą metodą natryskową wykorzystuje świetne właściwości pianki poliuretanowej, inaczej PUR, co w połączeniu daje niesamowite efekty. Dzięki temu podejściu możliwe jest szybkie i łatwe rozprowadzenie materiału o świetnych właściwościach izolujących, a sam mechanizm metody bazuje na rozpyleniu specjalnym reaktorem wcześniej przygotowanego surowca. Ponadto piankę wyróżniają takie cechy jak: 

  • imponujące właściwości izolacyjne;
  • duża przyczepność do niemal wszystkich struktur i powierzchni;
  • lekkość i szczelność;
  • odporność na wilgoć a tym samym działanie szkodliwych mikroorganizmów;
  • ekologiczny charakter. 

Masz jeszcze wątpliwości, że to właśnie piana PUR powinna zostać użyta do ocieplenia w Twoim domu? Chętnie osobiście wskażemy Ci więcej zalet tego rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu!

Ocieplanie pianką poliuretanową Hajnówka

Firma Best Point specjalizuje się w tego typu wykonywaniu ocieplania pianką poliuretanową na ternie Hajnówka. Wykorzystywana w tym celu piana PUR to materiał trudny do przecenienia. Doskonały izolator zarówno od niskich temperatur jak i wszelkich innych czynników zewnętrznych. Stanowi swego rodzaju tarczę ochronną poddasza przed światem zewnętrznym. Przekłada się to na cieplejsze wnętrze zimą oraz brak przecieków podczas nawet najsolidniejszych opadów. To wszystko skutkuje oszczędnościami rzędu 50%, spokojem ducha oraz komfortem. Nie sama pianka poliuretanowa jest jednak odpowiedzialna za odpowiednio zaizolowane poddasze. Do tego równania dojść musi doświadczona i profesjonalna ekipa. Best Point posiada w swoich szeregach jedynie specjalistów, których wiedza i doświadczenie przekładają się na perfekcyjnie wykonane instalacje. Zapraszamy więc do kontaktu wszystkich mieszkańców Hajnówka i okolic gdzie świadczymy swoje usługi!

  • Szukałem sposobu na efektywny dom izolujący termicznie. Zdecydowałem się zatrudnić profesjonalistów, którzy wykonują izolację natryskową, ponieważ jest to nie tylko tanie, ale także organiczne i bardzo trwałe rozwiązanie. Wybrałem firmę Best Point i byłem mile zaskoczony wynikiem. Dzięki! Polecam usługi swoim przyjaciołom. –Piotr

  • Profesjonalna izolacja natryskowa rozpylana z poliuretanem. Początkowo byłem trochę sceptyczny wobec tej metody, ale gdy zobaczyłem ostateczny wynik, stałem się spokojny. Wiem, że dobrze zrobiłem. Natychmiast zauważyłem różnicę – jest ciszej, cieplej i bez wilgoci w domu mojej córki! –Anna i Łukasz

  • Izolacja natryskowa moich budynków gospodarczych, przeprowadzona przez BEST POINT jest doskonałą inwestycją. Już dziś widzę, że zaoszczędziłem dużo, ponieważ pokoje są suche i jest znacznie cieplej. To, co obiecali, jest prawdziwe. Ponadto ważne było dla mnie, aby zakończyć pracę na czas – wszystko zostało wykonane profesjonalnie i odpowiednio. Dzięki!–Marcin B.