Ocieplanie poddaszy Kolno

Ocieplenie poddaszy pianą PUR.

Kompleksowe ocieplenia elewacji budynku.

Profesjonalna zabudowa gipsowo-kartonową.

Ocieplanie poddaszy pianą PUR Kolno

Gwarancją na ciepłe mieszkanie oraz niższe rachunki podczas okresu grzewczego jest odpowiednie zabezpieczenie domu. Jedna z rzeczy, o których należy pamiętać jest ocieplenie poddasza. Ten standard, którego nie może zabraknąć u Ciebie, pozwoli Ci ograniczyć stratę energii nawet do 25%. Oczywiście najpierw musisz wybrać najlepszą metodą. Według nas jest to ocieplanie poddaszy piana PUR, które wykonujemy na terenie Kolna. Co sprawia, że pianka jest idealnym materiałem do ocieplenie poddasza? Przede wszystkim jej właściwości termoizolacyjne, dzięki którym pianka jest świetnym izolatorem. Struktura materiału zapobiega powstawaniu mostków termicznych. Dodatkowo materiał tworzy przyjazne środowisko dla alergików oraz stanowi barierę dźwiękoszczelną. Jak widać, ocieplenie poddasza pianą PUR to nie tylko inwestycja w cieplejszy dom, ale także w wiele innych wartości.

Izolacje natryskowe poddaszy Kolno

Ocieplenie poddasza przy wykorzystaniu piany PUR odbywa się metoda natryskową. Potrzeba do tego odpowiednich umiejętności, ale również specjalistycznego sprzętu. Przy ociepleniu używamy jednej z dwóch rodzajów pianki. Pierwszą z nich jest pianka otwartokomórkowa. Zbudowana jest z wielu pęcherzyków, które są odpowiedzialne za dobrą izolację termiczną, świetne wygłuszanie i dużą sprężystość produktu. Dodatkowo zapewniony jest swobodny przepływ pary wodnej przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności. Rodzaj idealnie sprawdza się przy ocieplaniu poddaszy. Pianka zamkniętokomórkowa to mikroskopijnie zamknięte pęcherzyki również gwarantujące dobrą izolację termiczną i dużą sztywność, jednak nie przepuszczają pary wodnej, co w konsekwencji wpływa na odporność na działanie wody i wilgoci. Rodzaj najczęściej wykorzystywana jest przy ociepleniach fundamentów oraz stropów. Na szczęście dobór rodzaju oraz komponentów jest kwestią, którą zajmiemy się za Ciebie. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie ocieplania poddaszy pianką PUR każdego z Kolna i okolic.

Ocieplanie pianką poliuretanową Kolno

Dom z nieocieplonym poddaszem jest jak człowiek bez czapki. Pewnie, latem to nie przeszkadza. Za to zimą boleśnie odczuwamy brak i doskwiera nam siarczysty mróz. Zadbaj więc o swój dom oraz ciepło swoich czterech ścian poprzez właściwe ocieplenie swojego poddasza najlepszą metodą. Firma Best Point działająca na terenie Kolna i okolic pomoże Ci tego dokonać przy użyciu piany PUR. Best Point to specjaliści od ociepleń, szczególnie poddaszy. Pianka poliuretanowa wykorzystywana do tego celu to materiał wyłącznie najlepszej jakości. Fachowa załoga posiada wieloletnie doświadczenie oraz niezbędną wiedzę aby zabezpieczyć Twój dom przed niskimi, zimowymi temperaturami. Ponadto nasza firma została wyróżniona certyfikatem autoryzacji kanadyjskiej firmy Icynene. Wszystko to składa się na gwarancję solidności i Twojego spokoju na długie lata. O jakości naszych usług świadczy również długa i stale rosnąca lista zadowolonych klientów. Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś. Z chęcią odpowiemy na każde pytania i doradzimy w wyborze niezbędnych materiałów.

  • Szukałem sposobu na efektywny dom izolujący termicznie. Zdecydowałem się zatrudnić profesjonalistów, którzy wykonują izolację natryskową, ponieważ jest to nie tylko tanie, ale także organiczne i bardzo trwałe rozwiązanie. Wybrałem firmę Best Point i byłem mile zaskoczony wynikiem. Dzięki! Polecam usługi swoim przyjaciołom. –Piotr

  • Profesjonalna izolacja natryskowa rozpylana z poliuretanem. Początkowo byłem trochę sceptyczny wobec tej metody, ale gdy zobaczyłem ostateczny wynik, stałem się spokojny. Wiem, że dobrze zrobiłem. Natychmiast zauważyłem różnicę – jest ciszej, cieplej i bez wilgoci w domu mojej córki! –Anna i Łukasz

  • Izolacja natryskowa moich budynków gospodarczych, przeprowadzona przez BEST POINT jest doskonałą inwestycją. Już dziś widzę, że zaoszczędziłem dużo, ponieważ pokoje są suche i jest znacznie cieplej. To, co obiecali, jest prawdziwe. Ponadto ważne było dla mnie, aby zakończyć pracę na czas – wszystko zostało wykonane profesjonalnie i odpowiednio. Dzięki!–Marcin B.