Ocieplanie poddaszy Korycin

Ocieplenie poddaszy pianą PUR.

Kompleksowe ocieplenia elewacji budynku.

Profesjonalna zabudowa gipsowo-kartonową.

Ocieplanie poddaszy pianą PUR Korycin

Szukasz sposobu na ocieplenie skomplikowanego w kształcie dachu? A może strop znajduje się na dużej wysokości? Odpowiemy jedno – to czego szukasz, to ocieplanie pianą PUR. Innowacyjna metoda to szybki i skuteczny sposób na ocieplenie poddasza oraz całego budynku. Substancja jaką jest piana PUR, czyli pianka poliuretanowa, to polimer powstający wskutek połączenia dwóch substancji – poliolu oraz izocyjanianu. Rezultatem połączenia jest materiał o świetnych właściwościach termoizolacyjnych. To właśnie dlatego polecamy ocieplanie poddaszy pianką PUR. Dzięki tej metodzie możesz ograniczyć utratę ciepła nawet o 25%, co w konsekwencji pozwoli Ci ograniczyć wydatki na ogrzewanie nawet o 50%. Nasza firma działa na terenie Korycina więc jeśli szukasz wykonawcy, który zna się na rzeczy i szybko wykona swoje zadanie – zapraszamy do kontaktu!

Izolacje natryskowe poddaszy Korycin

Ocieplanie natryskowe poddaszy pianą PUR to zdecydowanie jeden z trendów, które widzimy podczas remontów lub budowy domów. Metoda natryskowa pozwala na szybkie i sprawne przeprowadzenie procesu. Jednak aby w pełni cieszyć się z jej zalet warto zatrudnić specjalistów. Best – Point to firma działająca na terenie Korycina. Wykonujemy ocieplanie pianka zamkniętokomórkową oraz otwartokomórkową. Jaka jest różnica? Głównie w budowie, co z kolei przekłada się na przeznaczenie. Pianka zamkniętokomórkowa, jest zdecydowanie sztywniejsza i bardziej wytrzymała. Idealnie sprawdzi się przy wzmocnieniu poszczególnych elementów konstrukcyjnych, przy jednoczesnym zapewnieniu idealnej termo- i hydroizolacyjności. Z kolei piankę otwartokomórkową cechuje się paroprzepuszczalnością, możliwą dzięki strukturze z otwartymi komórkami. Właśnie dlatego doskonale sprawdzi się we wnętrzach, szczególnie w domach alergików. Struktura również zapobiega powstawaniu pleśni i grzybów, oraz zapobiega rozwijaniu się innych mikroorganizmów. Pianka tego typu doskonale również chłonie dźwięki – dwa w jednym, prawda? Posiadamy odpowiedni sprzęt więc zdecydowanie szybko i skutecznie ocieplimy Twoje poddasze właśnie tą metodą.

Ocieplanie pianką poliuretanową Korycin

Zimą bądź jesienią nie ma chyba nic gorszego niż bycie przemarzniętym. Szczególnie jeśli ma to miejsce w zaciszu naszych własnych czterech ścian. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że aby dom był skutecznie odizolowany od zewnętrznego chłodu należy pokryć izolacją wszystkie jego poziomy. To, że możemy nie korzystać aktywnie z poddasza nie oznacza że nie powinniśmy o nie zadbać. W końcu tą drogę też może dostać się chłód. Aby zapobiec temu scenariuszowi zachęcamy do kontaktu z naszą firmą Best Point. Jako profesjonaliści w ocieplaniu poddaszy pianką poliuretanową fachowo zajmiemy się najwyższym poziomem Twojego domu. Wykorzystujemy tylko materiały najwyższej jakości dzięki czemu będziesz mieć spokój i komfort na długie lata. Nasza załoga ma na koncie wiele udanych instalacji o czym świadczy rzesza zadowolonych klientów. Ponadto jako jedni z nielicznych posiadamy renomowany certyfikat autoryzacji kanadyjskiej firmy Icynene. Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie nas bądź Twojego projektu zapraszamy do kontaktu – działamy na terenie Korycina i okolic.

  • Szukałem sposobu na efektywny dom izolujący termicznie. Zdecydowałem się zatrudnić profesjonalistów, którzy wykonują izolację natryskową, ponieważ jest to nie tylko tanie, ale także organiczne i bardzo trwałe rozwiązanie. Wybrałem firmę Best Point i byłem mile zaskoczony wynikiem. Dzięki! Polecam usługi swoim przyjaciołom. –Piotr

  • Profesjonalna izolacja natryskowa rozpylana z poliuretanem. Początkowo byłem trochę sceptyczny wobec tej metody, ale gdy zobaczyłem ostateczny wynik, stałem się spokojny. Wiem, że dobrze zrobiłem. Natychmiast zauważyłem różnicę – jest ciszej, cieplej i bez wilgoci w domu mojej córki! –Anna i Łukasz

  • Izolacja natryskowa moich budynków gospodarczych, przeprowadzona przez BEST POINT jest doskonałą inwestycją. Już dziś widzę, że zaoszczędziłem dużo, ponieważ pokoje są suche i jest znacznie cieplej. To, co obiecali, jest prawdziwe. Ponadto ważne było dla mnie, aby zakończyć pracę na czas – wszystko zostało wykonane profesjonalnie i odpowiednio. Dzięki!–Marcin B.