Ocieplanie poddaszy Ostrołęka

Ocieplenie poddaszy pianą PUR.

Kompleksowe ocieplenia elewacji budynku.

Profesjonalna zabudowa gipsowo-kartonową.

Ocieplanie poddaszy pianą PUR Ostrołęka

Dom w trakcie trwania zimy powinien być miejscem ciepłym i chroniących przed niskimi temperaturami. Ogrzewanie go wielu ludziom kojarzy się z wysokimi rachunkami i z utęsknieniem czekają na wiosnę. A co, jeśli powiemy Ci, że możesz zrobić jedną rzecz, aby oszczędzić aż do 50% na kosztach ogrzewania? Że istnieje możliwość małej inwestycji, która na pewno opłaci Ci się w perspektywie wielu lat. Jest to oczywiście ocieplanie poddasza przy użyciu pianki PUR. Piana PUR, czyli pianka poliuretanowa to nic innego jak materiał termoizolacyjny, który coraz częściej używany jest do ocieplania domów jednorodzinnych, ale również idealnie sprawdza się w dużych chłodniach i halach. Piana PUR w porównaniu do powszechnie stosowanego styropianu lub wełny charakteryzuje się lepszymi właściwościami. Dodatkowo jej aplikacja jest o wiele prostsza i mniej czasochłonna. Wszystko to za sprawą właściwości poliuretany, czyli wysokiej klasy polimeru, który powstaje poprzez połączenie dwóch składników – poliolu i izocyjanianu. Jeśli chcesz ocieplić poddasze pianą PUR i mieszkasz w Ostrołęce – jesteś w dobrym miejscu.

Izolacje natryskowe poddaszy Ostrołęka

Pianka poliuretanowa nakładana jest metodą natryskową, a sam materiał, który będzie wykorzystywany powstaje dopiero na miejscu. Aby dodać komponenty w odpowiednich proporcjach należy mieć przede wszystkim wiedzę i doświadczenie. Warto również pamiętać, że pianka występuje w dwóch rodzajach – otwarto komórkowym oraz zamkniętokomórkowym. Pianka otwartokomórkowa jest paroprzepuszczalny materiał, który doskonale sprawdzi się we wnętrzach, szczególnie w domach alergików. Struktura również zapobiega powstawaniu pleśni i grzybów, oraz zapobiega rozwijaniu się innych mikroorganizmów. Pianka tego typu jest również dźwiękoszczelna. Drugi rodzaj, czyli pianka zamkniętokomórkowa, jest zdecydowanie sztywniejsza i bardziej wytrzymała. Sprawia to, że idealnie sprawdzi się przy wzmocnieniu poszczególnych elementów konstrukcyjnych, przy jednoczesnym zapewnieniu idealnej termo- i hydroizolacji. Dzięki tym właściwościom idealnie sprawdzi się przy ocieplaniu ścian i stropów. Metodą aplikacją pianki PUR jest metoda natryskowa, która wymaga wykorzystania odpowiednich narzędzi. To właśnie dlatego warto zatrudnić zawodowcom z Ostrołęki, jeśli chcesz szybko i skutecznie ocieplić poddasze i nie tylko.

Ocieplanie pianką poliuretanową Ostrołęka

Nieszczelny, przeciekający dach który dodatkowo przepuszcza zimne powietrze jest zmorą każdego posiadacza domu. Nie dość, że czujemy dyskomfort spowodowany niskimi temperaturami zimą to jeszcze narażamy się na dodatkowe koszta związane z uszkodzeniami wywołanymi przez przedostającą się wilgoć. Jak temu zaradzić? Rozwiązanie jest bardzo proste – wystarczy zadbać o odpowiednie ocieplenie poddasza. Firma Best Point oferuje profesjonalne ocieplanie poddaszy pianką poliuretanową na terenie Ostrołęki i okolic. Piana PUR to doskonały izolator co przekłada się na ochronę Twojego domu przed niskimi, zimowymi temperaturami. Wspomniany materiał w połączeniu z profesjonalizmem i jakością pracy naszych wykonawców to recepta na idealnie zabezpieczone poddasze. Dzięki nam zyskasz spokój i komfort na długie lata. Chcielibyśmy też nadmienić że zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem autoryzacji kanadyjskiej firmy Icynene. Mieszkańcu Ostrołęki i okolic – zapraszamy do kontaktu z naszą firmą Best Point. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie i doradzimy w kwestii Twojego projektu ocieplenia poddasza. Jakość świadczonych przez nas usług jest potwierdzona przez stale wydłużającą się listę zadowolonych klientów którzy nam zaufali.

  • Szukałem sposobu na efektywny dom izolujący termicznie. Zdecydowałem się zatrudnić profesjonalistów, którzy wykonują izolację natryskową, ponieważ jest to nie tylko tanie, ale także organiczne i bardzo trwałe rozwiązanie. Wybrałem firmę Best Point i byłem mile zaskoczony wynikiem. Dzięki! Polecam usługi swoim przyjaciołom. –Piotr

  • Profesjonalna izolacja natryskowa rozpylana z poliuretanem. Początkowo byłem trochę sceptyczny wobec tej metody, ale gdy zobaczyłem ostateczny wynik, stałem się spokojny. Wiem, że dobrze zrobiłem. Natychmiast zauważyłem różnicę – jest ciszej, cieplej i bez wilgoci w domu mojej córki! –Anna i Łukasz

  • Izolacja natryskowa moich budynków gospodarczych, przeprowadzona przez BEST POINT jest doskonałą inwestycją. Już dziś widzę, że zaoszczędziłem dużo, ponieważ pokoje są suche i jest znacznie cieplej. To, co obiecali, jest prawdziwe. Ponadto ważne było dla mnie, aby zakończyć pracę na czas – wszystko zostało wykonane profesjonalnie i odpowiednio. Dzięki!–Marcin B.