Ocieplanie poddaszy Brańsk

Ocieplenie poddaszy pianą PUR.

Kompleksowe ocieplenia elewacji budynku.

Profesjonalna zabudowa gipsowo-kartonową.

Ocieplanie poddaszy pianą PUR Brańsk

Standard, którego nie może zabraknąć u Ciebie, który pozwoli Ci ograniczyć stratę energii nawet do 25% to ocieplone poddasze. Oczywiście najpierw musisz wybrać najlepszą metodą. Naszym zdaniem najlepszą metodą i gwarancją na długie lata świetnie ocieplonego poddasza jest wykorzystanie pianki PUR. Co sprawia, że pianka jest idealnym materiałem do ocieplenie poddasza? Przede wszystkim jej właściwości termoizolacyjne, dzięki którym pianka świetnie izoluje nie tylko od utraty ciepła, ale także od dźwięków. Struktura materiału zapobiega  również powstawaniu mostków termicznych. Dodatkowo materiał tworzy przyjazne środowisko dla alergików, ponieważ z uwagi niezatrzymywanie wilgoci nie rozwijają się w nim pleśń, grzyby czy inne drobnoustroje. Jak widać, ocieplenie poddasza pianą PUR to nie tylko inwestycja w cieplejszy dom, ale także w wiele innych wartości. Szczególnie polecamy przy:

  • skomplikowanych kształtach dachu, gdzie wełna czy styropian nie sprawdzą się;
  • dużych wysokościach, gdzie kondygnacje są bardzo wysokie;
  • ociepleniach, gdzie liczy się czas – aplikacja pianki PUR jest bardzo szybka i skutecznie.

Oczywiście nasza firma zajmuje się ocieplaniem poddaszy pianką PUR. Działamy na terenie Brańska i serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Izolacje natryskowe poddaszy Brańsk

Ocieplenie poddasza przy wykorzystaniu pianki PUR odbywa się metoda natryskową, do wykonania której potrzebne są odpowiednich umiejętności. Przy ociepleniu używamy jednej z dwóch rodzajów pianki, a jej nałożenie odbywa się przy wykorzystaniu specjalnych reaktorów. Pierwszą z nich jest pianka otwartokomórkowa. Zbudowana jest z wielu pęcherzyków odpowiedzialnych za dobrą izolację termiczną, świetne wygłuszanie i dużą sprężystość produktu. Dodatkowo zapewniony jest swobodny przepływ pary wodnej przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności. Rodzaj idealnie sprawdza się przy ocieplaniu poddaszy. Pianka zamkniętokomórkowa to mikroskopijnie zamknięte pęcherzyki również gwarantujące dobrą izolację termiczną i dużą sztywność, jednak nie przepuszczają pary wodnej, co w konsekwencji wpływa na odporność na działanie wody i wilgoci. Rodzaj najczęściej wykorzystywana jest przy ociepleniach fundamentów oraz stropów. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie ocieplania poddaszy pianą PUR każdego z Brańska i okolic.

Ocieplanie pianką poliuretanową Brańsk

Aby móc cieszyć się ciepłym i przytulnym wnętrzem w długie i mroźne zimowe wieczory należy mieć właściwie ocieplony dom. I rozumieć przez to należy dokładnie cały dom, z uwzględnieniem poddasza, które niestety bywa pomijane jako pomieszczenie niekoniecznie używane na co dzień – to błąd. Zimno bowiem przedostaje się przez nie tak samo łatwo jak przez każdą inną część domu. Nasza firma Best Point oferuje profesjonalne ocieplanie poddaszy pianką poliuretanową na terenie Brańska i okolic. Do tego celu wykorzystujemy pianę PUR najwyższej jakości aby zapewnić Ci jak największy komfort i spokój ducha na długie lata. Piankę zamontuje nasza ekipa montażowa złożona z samych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w swoim fachu. Dodatkowym atutem naszej firmy jest prestiżowy certyfikat kanadyjskiej firmy Icynene. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań. Z radością odpowiemy i doradzimy w kwestii Twojego projektu.

  • Szukałem sposobu na efektywny dom izolujący termicznie. Zdecydowałem się zatrudnić profesjonalistów, którzy wykonują izolację natryskową, ponieważ jest to nie tylko tanie, ale także organiczne i bardzo trwałe rozwiązanie. Wybrałem firmę Best Point i byłem mile zaskoczony wynikiem. Dzięki! Polecam usługi swoim przyjaciołom. –Piotr

  • Profesjonalna izolacja natryskowa rozpylana z poliuretanem. Początkowo byłem trochę sceptyczny wobec tej metody, ale gdy zobaczyłem ostateczny wynik, stałem się spokojny. Wiem, że dobrze zrobiłem. Natychmiast zauważyłem różnicę – jest ciszej, cieplej i bez wilgoci w domu mojej córki! –Anna i Łukasz

  • Izolacja natryskowa moich budynków gospodarczych, przeprowadzona przez BEST POINT jest doskonałą inwestycją. Już dziś widzę, że zaoszczędziłem dużo, ponieważ pokoje są suche i jest znacznie cieplej. To, co obiecali, jest prawdziwe. Ponadto ważne było dla mnie, aby zakończyć pracę na czas – wszystko zostało wykonane profesjonalnie i odpowiednio. Dzięki!–Marcin B.