Ocieplanie poddaszy Mońki

Ocieplenie poddaszy pianą PUR.

Kompleksowe ocieplenia elewacji budynku.

Profesjonalna zabudowa gipsowo-kartonową.

Ocieplanie poddaszy pianą PUR Mońki

Według statystyk nawet do 25% ciepła może uciekać przez poddasze Twojego domu. Oczywiście warto ograniczać te straty i zmniejszać tym samym opłaty za ogrzewanie. Sposobem na to jest ocieplenie poddasza pianą PUR. Nasza firma wykonuje w Mońkach i okolicach. Piana PUR (poliuretanowa) pozwala dotrzeć w nawet najmniejsze szczeliny i zakamarków, dzięki czemu bardzo dobrze izoluje właśnie poddasze. Dodatkowo pianka charakteryzuje się doskonałymi parametrami termicznymi, brakiem połączeń, zdolnością do absorbowania fali, długowiecznością oraz skuteczną izolacją od wiatru. Te cechy sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na ocieplanie poddaszy właśnie metodą natryskową. Będziesz jedną z nich?

Izolacje natryskowe poddaszy Mońki

Jako firma działająca w Mońkach mamy odpowiednie zaplecze do przeprowadzenia ocieplenia poddaszy pianą PUR przy wykorzystaniu metody natryskowej. W ofercie posiadamy dwa rodzaje pianki – otwartokomórkową oraz zamkniętokomórkową. Piana otwartokomórkowa skład się z licznych pęcherzyków, dzięki czemu zapewnia dobrą izolację termiczną i dużą sprężystość produktu, a także świetnie wygłusza budynek. Wybierając ten rodzaj zapewniony jest swobodny przepływ pary wodnej przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności. Szczególnie polecana w przypadku zamkniętych pomieszczeń jak poddasze. Piana zamkniętokomórkowa to mikroskopijnie zamknięte pęcherzyki gwarantująca doskonałą izolację termiczną, dużą sztywność, nie przepuszczają pary wodnej, co w konsekwencji wpływa na odporność na działanie wody i wilgoci. Idealne do fundamentów oraz stropów. O dobór odpowiedniej mieszanki nie musisz się martwić. Tym, tak samo jak ociepleniem zajmiemy się my!

Ocieplanie pianką poliuretanową Mońki

Stawianie swojego wymarzonego domu to bez wątpienia jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu. Towarzyszy tego wiele stresu, nerwów, kosztów i długa lista rzeczy do załatwienia i pamiętania. W tym całym natłoku i wirze zdarzeń powinniśmy właściwie ułożyć nasze priorytety. W końcu jest to inwestycja na długie lata i o pewne rzeczy należy zatroszczyć się prędzej i z większą uwagą. Jedną z rzeczy na szczycie tej listy jest bez wątpienia ocieplenie domu. Nie chcemy w końcu marznąc zimą jedząc obiad z rodziną. Aby skutecznie ochronić siebie i naszych najbliższych przed tym niewątpliwym dyskomfortem nie możemy zapomnieć o ociepleniu poddasza, nawet jeśli nie zamierzamy wykorzystywać go na co dzień w końcu zimno może się do nas zakraść również tą drogą. Nasza firma Best Point świadczy swoje usługi z zakresu ocieplania poddaszy pianką poliuretanową na terenie miejscowości Mońki. Najwyższej jakości piana PUR w połączeniu z doświadczeniem i profesjonalizmem naszej załogi to gwarancja solidności wykonania. O naszej renomie świadczy również certyfikat autoryzacji kanadyjskiej firmy Icynene. Nie czekaj i zadbaj o komfort swój i swoich najbliższych już dziś – skontaktuj się z firmą Best Point, chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie.

  • Szukałem sposobu na efektywny dom izolujący termicznie. Zdecydowałem się zatrudnić profesjonalistów, którzy wykonują izolację natryskową, ponieważ jest to nie tylko tanie, ale także organiczne i bardzo trwałe rozwiązanie. Wybrałem firmę Best Point i byłem mile zaskoczony wynikiem. Dzięki! Polecam usługi swoim przyjaciołom. –Piotr

  • Profesjonalna izolacja natryskowa rozpylana z poliuretanem. Początkowo byłem trochę sceptyczny wobec tej metody, ale gdy zobaczyłem ostateczny wynik, stałem się spokojny. Wiem, że dobrze zrobiłem. Natychmiast zauważyłem różnicę – jest ciszej, cieplej i bez wilgoci w domu mojej córki! –Anna i Łukasz

  • Izolacja natryskowa moich budynków gospodarczych, przeprowadzona przez BEST POINT jest doskonałą inwestycją. Już dziś widzę, że zaoszczędziłem dużo, ponieważ pokoje są suche i jest znacznie cieplej. To, co obiecali, jest prawdziwe. Ponadto ważne było dla mnie, aby zakończyć pracę na czas – wszystko zostało wykonane profesjonalnie i odpowiednio. Dzięki!–Marcin B.