Ocieplanie poddaszy Suwałki

Ocieplenie poddaszy pianą PUR.

Kompleksowe ocieplenia elewacji budynku.

Profesjonalna zabudowa gipsowo-kartonową.

Ocieplanie poddaszy pianą PUR Suwałki

Jaka metoda ocieplenia pomoże Ci oszczędzić nawet do 50% na ogrzewaniu domu? Jest to oczywiście ocieplenie poddasza pianą PUR, które wykonujemy na terenie Suwałk. Pianka PUR, czyli poliuretanowa to materiał, który idealnie nadaje się właśnie do poddaszy. Poddasze często posiadają liczne skosy i rozmaite kształty, dlatego też poza odpowiednio dobranym materiałem ważne jest też doświadczenie i kunszt osób wykonujących takie ocieplenie. Dlaczego uważamy, że materiał za najlepszy wśród dostępnych opcji? Pianka poliuretanowa, to materiał chemoutwardzalny wytwarzany z komponentów na budowie i za pomocą odpowiednich narzędzi nanoszona jest na powierzchnię. Charakteryzuje się między innymi doskonałymi parametrami termicznymi, brakiem połączeń, zdolnością do absorbowania fali, długowiecznością oraz skuteczną izolacją od wiatru oraz dźwięku. Te i kilka innych cech sprawiają, że ocieplanie poddaszy pianą PUR stało się bardzo popularne w ocieplaniu domów jednorodzinnych. Zachęcamy więc do zapoznania się z ofertą naszej firmy. 

Izolacje natryskowe poddaszy Suwałki

Proces izolacji natryskowej poddaszy pianą PUR można opisać w 3 etapach. Wszystko zaczyna się od połączenia komponentów – izocyjanianu oraz mieszanek żywic. Tak stworzony materiał metodą natryskową rozprowadzamy dokładnie po całej ocieplanej powierzchni. Do tego wykorzystujemy nowoczesna narzędzia. Taki sposób nakładania pianki pozwala na dotarcie nawet w najmniejsze szczeliny oraz zagięcia, których na poddaszach jest zaskakująco dużo! Na rynku występują dwa rodzaje pianki PUR. Pianka otwartokomórkowa składająca się z licznych pęcherzyków, dzięki którym zapewnia dobrą izolację termiczną i dużą sprężystość. Wybierając ten rodzaj zapewniony jest swobodny przepływ pary wodnej przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności. Z kolei pianka zamkniętokomórkowa jest przeciwieństwem tej pierwszej – mikroskopijnie zamknięte pęcherzyki gwarantują dobrą izolację termiczną i dużą sztywność, jednak pary wodnej przez nią nie przechodzi. W konsekwencji daje to odporność na działanie wody i wilgoci. Jeśli szukasz ekipy, która sprawnie i profesjonalnie przeprowadzi proces natryskowego ocieplenia poddaszy w Suwałkach – zapraszamy do kontaktu. Posiadamy niezbędny sprzęt oraz materiały, dlatego z nami cały proces przebiegnie szybko, a efekty będą widoczne od razu, przez wiele lat.

Ocieplanie pianką poliuretanową Suwałki

Polskie zimy nie należą do najłagodniejszych. Szczególnie boleśnie mogą odczuwać to mieszkańcy Suwałk. Dlatego też odpowiednio ocieplony dom to podstawa. Jednak nie można mówić o w pełni ocieplonym domu bez ocieplonego poddasza. Dlaczego bowiem mielibyśmy wykluczać ten obszar? W końcu jest on niczym czapka dla naszego domu i podobnie jak czapka chroni przed wszystkim co na nasz dom opada. Zagwarantuje Ci to nie tylko spokój ducha ale również komfort, brak przecieków oraz ciepło w trakcie zimowych mrozów. Nasza firma Best Point przeprowadza profesjonalne ocieplanie poddaszy pianką poliuretanową na terenie Suwałk. Wykorzystywana przez nas piana PUR to doskonały izolator najwyższej jakości. Jest to instalowane przez naszą załogę złożoną z samych profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Wiedzy zdobytej w ten sposób nie można przecenić. Nasza załoga i wykorzystywane materiały to tylko niektóre z naszych powodów do dumy. Kolejnym jest uzyskany przez nas certyfikat autoryzacji kanadyjskiej firmy Icynene. Jeśli masz jakiekolwiek pytania serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nie tylko z chęcią na nie odpowiemy ale również doradzimy przy Twoim indywidualnym projekcie.

  • Szukałem sposobu na efektywny dom izolujący termicznie. Zdecydowałem się zatrudnić profesjonalistów, którzy wykonują izolację natryskową, ponieważ jest to nie tylko tanie, ale także organiczne i bardzo trwałe rozwiązanie. Wybrałem firmę Best Point i byłem mile zaskoczony wynikiem. Dzięki! Polecam usługi swoim przyjaciołom. –Piotr

  • Profesjonalna izolacja natryskowa rozpylana z poliuretanem. Początkowo byłem trochę sceptyczny wobec tej metody, ale gdy zobaczyłem ostateczny wynik, stałem się spokojny. Wiem, że dobrze zrobiłem. Natychmiast zauważyłem różnicę – jest ciszej, cieplej i bez wilgoci w domu mojej córki! –Anna i Łukasz

  • Izolacja natryskowa moich budynków gospodarczych, przeprowadzona przez BEST POINT jest doskonałą inwestycją. Już dziś widzę, że zaoszczędziłem dużo, ponieważ pokoje są suche i jest znacznie cieplej. To, co obiecali, jest prawdziwe. Ponadto ważne było dla mnie, aby zakończyć pracę na czas – wszystko zostało wykonane profesjonalnie i odpowiednio. Dzięki!–Marcin B.