Ocieplanie poddaszy Czarna Białostocka

Ocieplenie poddaszy pianą PUR.

Kompleksowe ocieplenia elewacji budynku.

Profesjonalna zabudowa gipsowo-kartonową.

Ocieplanie poddaszy pianą PUR Czarna Białostocka

Wielu mieszkańców z Czarnej Białostockiej podjęło już decyzję o rozwiązaniu problemu zbyt wysokich rachunków za ogrzewanie. Co zrobili, że mogą cieszyć się rachunkami nawet o 50% niższymi? Jest to możliwe dzięki ociepleniu poddasza swojego domu przy wykorzystaniu pianki poliuretanowej. Pianka poliuretanowa, czyli inaczej PUR, to polimer składający się z poliolu i izocyjanianu o właściwościach termoizolacyjnych. To one sprawiają, że ocieplenie pianką to najlepszy i najtrwalszy sposób na ocieplenie domu – nie tylko poddasza, ale również jego zewnętrznych części. Poza wspaniałymi właściwościami jest to materiał trwały, lekki i bardzo łatwo nanosi się go na powierzchnię. Poliuretan jako materiał całkowicie obojętny chemicznie, nietoksyczny oraz bezwonny polecany jest również do ocieplania powierzchni w przemyśle spożywczym. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ocieplania pianą PUR. Działamy szybko i sprawnie na terenie całej Czarnej Białostockiej. 

Izolacje natryskowe poddaszy Czarna Białostocka

PIana PUR występuje w dwóch wariantach. Pierwszym z nich jest pianka otwartokomórkowa, która dzięki strukturze z otwartymi komórkami jest paroprzepuszczalna. Doskonale sprawdzi się we wnętrzach, szczególnie w domach alergików. Struktura również zapobiega powstawaniu pleśni i grzybów, oraz zapobiega rozwijaniu się innych mikroorganizmów. Piana ta również doskonale chłonie dźwięki izolując dom od otoczenia. Drugim rodzajem jest pianka zamkniętokomórkowa. Jest to zdecydowanie sztywniejsza i wytrzymalsza opcja. Dzięki temu idealnie sprawdzi się przy wzmocnieniu poszczególnych elementów konstrukcyjnych, przy jednoczesnym zapewnieniu idealnej termo- i hydroizolacji. Niezależnie od wybranej opcji lub przeznaczenia, ocieplanie pianą PUR odbywa się przy wykorzystaniu metody natryskowej, do której potrzebny jest specjalistyczny sprzęt. Właśnie dlatego warto skorzystać z usług specjalistów w tym temacie. Best Point to firma, która ociepla poddasza i domy tą metodą na terenie Czarnej Białostockiej. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu!

Ocieplanie pianą poliuretanową Czarna Białostocka

Poddasze to niezwykle ciekawa część każdego domu. Często ze skosami i mnóstwem światła dziennego wpadającego przez okna w  dachu. Nic więc dziwnego że u każdego może spełniać inną funkcję – pokój dla dzieci, sypialnia, gabinet czy nawet domowa siłownia. Jednak niezależnie od przeznaczenia powinniśmy zadbać o należyte ocieplenie poddasza. Jest to w końcu część domu jak każda inna. Nasza firma Best Point specjalizuje się właśnie w ocieplaniu poddaszy przy użyciu pianki poliuretanowej. Ten materiał jest świetnym izolatorem więc wykorzystując go masz gwarancję ochrony przed niskimi temperaturami jakie towarzyszą nam zimą. Do naszych instalacji wykorzystujemy tylko piankę najwyższej jakości. A skoro o jakości mowa to możemy również pochwalić się naszą załogą – są to sami eksperci w swoim fachu z wieloletnim doświadczeniem. Dodatkowo nasza firma Best Point posiada certyfikat autoryzacji kanadyjskiej firmy Icynene co jest dodatkowym potwierdzeniem naszych słów. Nasze usługi oferujemy na terenie Czarnej Białostockiej i okolic. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy bądź odpowiedzi na Twoje pytania.

  • Szukałem sposobu na efektywny dom izolujący termicznie. Zdecydowałem się zatrudnić profesjonalistów, którzy wykonują izolację natryskową, ponieważ jest to nie tylko tanie, ale także organiczne i bardzo trwałe rozwiązanie. Wybrałem firmę Best Point i byłem mile zaskoczony wynikiem. Dzięki! Polecam usługi swoim przyjaciołom. –Piotr

  • Profesjonalna izolacja natryskowa rozpylana z poliuretanem. Początkowo byłem trochę sceptyczny wobec tej metody, ale gdy zobaczyłem ostateczny wynik, stałem się spokojny. Wiem, że dobrze zrobiłem. Natychmiast zauważyłem różnicę – jest ciszej, cieplej i bez wilgoci w domu mojej córki! –Anna i Łukasz

  • Izolacja natryskowa moich budynków gospodarczych, przeprowadzona przez BEST POINT jest doskonałą inwestycją. Już dziś widzę, że zaoszczędziłem dużo, ponieważ pokoje są suche i jest znacznie cieplej. To, co obiecali, jest prawdziwe. Ponadto ważne było dla mnie, aby zakończyć pracę na czas – wszystko zostało wykonane profesjonalnie i odpowiednio. Dzięki!–Marcin B.