Ocieplanie poddaszy Supraśl

Ocieplenie poddaszy pianą PUR.

Kompleksowe ocieplenia elewacji budynku.

Profesjonalna zabudowa gipsowo-kartonową.

Ocieplanie poddaszy pianą PUR Supraśl

Czy wiesz, że możesz zrobić jedną rzecz, aby oszczędzić aż do 50% na ogrzewaniu podczas okresu grzewczego? Istnieje możliwość małej inwestycji, która na pewno Ci się opłaci. Mowa tutaj oczywiście o ocieplaniu poddasza pianą PUR. Piana PUR, czyli pianka poliuretanowa to materiał termoizolacyjny coraz częściej używany do ocieplania domów jednorodzinnych, ale również idealnie sprawdza się w dużych chłodniach i halach. Pianka PUR w porównaniu do tradycyjnych metod ocieplania posiada lepsze właściwości, a sama aplikacja jest o wiele prostsza i mniej czasochłonna. Wszystko to za sprawą poliuretanu, czyli wysokiej klasy polimeru powstającego przez połączenie dwóch składników – poliolu i izocyjanianu. Zatem jeśli myślisz o ociepleniu poddasza pianą PUR i mieszkasz w Supraślu – chętnie Ci w tym pomożemy. 

Izolacje natryskowe poddaszy Supraśl

Pianka poliuretanowa nakładana jest metodą natryskową, a używany materiał powstaje dopiero na miejscu. Warto również pamiętać, że izolator występuje w dwóch rodzajach – otwarto komórkowym oraz zamkniętokomórkowym. Pianka otwartokomórkowa o strukturze z otwartymi komórkami, dzięki którym jest paroprzepuszczalna, doskonale sprawdzi się we wnętrzach. Struktura również zapobiega rozwijaniu się pleśni i grzybów. Pianka z otwartymi komórkami doskonale chłonie dźwięki, dzięki czemu idealnie sprawdzi się jako izolator dźwięku. Kolejnym rodzajem jest pianka zamkniętokomórkowa – zdecydowanie sztywniejsza i bardziej wytrzymała. Sprawia to, że idealnie sprawdzi się przy wzmocnieniu poszczególnych elementów konstrukcyjnych, przy jednoczesnym zapewnieniu idealnej termo- i hydroizolacji. Natryskowa metodą aplikacją piany PUR wymaga wykorzystania odpowiednich narzędzi. Właśnie dlatego warto zatrudnić zawodowcom z Supraśla, którzy chcesz szybko i skutecznie ocieplą poddasze i nie tylko.

Ocieplanie pianą poliuretanową Supraśl

Jednym z obowiązkowych elementów podczas budowy swojego wymarzonego domu jest jego ocieplenie. Wzbogacenie elewacji o warstwę izolacyjną skutecznie ochroni domowników przed chłodami i mrozami zimy. Co istotne, żeby osiągnąć zamierzony efekt ciepła należy ocieplić cały dom, nie wyłączając poddasza. Ten obszar często jest wykorzystywany jako pomieszczenie gospodarcze i przez to traktowane z mniejszą dbałością – to błąd. Nasza firma Best Point specjalizuje się właśnie w ocieplaniu poddaszy pianką poliuretanową aby zapewnić Tobie i Twojej rodzinie ciepło i komfort na jaki zasługujecie. Wspomniany materiał to świetny izolator więc doskonale spełni swoją funkcję. Nasza załoga to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem i mają na koncie wiele udanych instalacji. Używane przez nas materiały, jak piana PUR, są najwyższej jakości. Jako firma posiadamy prestiżowy certyfikat autoryzacji kanadyjskiej firmy Icynene. W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu. Operujemy na terenie Supraśla i okolic.

  • Szukałem sposobu na efektywny dom izolujący termicznie. Zdecydowałem się zatrudnić profesjonalistów, którzy wykonują izolację natryskową, ponieważ jest to nie tylko tanie, ale także organiczne i bardzo trwałe rozwiązanie. Wybrałem firmę Best Point i byłem mile zaskoczony wynikiem. Dzięki! Polecam usługi swoim przyjaciołom. –Piotr

  • Profesjonalna izolacja natryskowa rozpylana z poliuretanem. Początkowo byłem trochę sceptyczny wobec tej metody, ale gdy zobaczyłem ostateczny wynik, stałem się spokojny. Wiem, że dobrze zrobiłem. Natychmiast zauważyłem różnicę – jest ciszej, cieplej i bez wilgoci w domu mojej córki! –Anna i Łukasz

  • Izolacja natryskowa moich budynków gospodarczych, przeprowadzona przez BEST POINT jest doskonałą inwestycją. Już dziś widzę, że zaoszczędziłem dużo, ponieważ pokoje są suche i jest znacznie cieplej. To, co obiecali, jest prawdziwe. Ponadto ważne było dla mnie, aby zakończyć pracę na czas – wszystko zostało wykonane profesjonalnie i odpowiednio. Dzięki!–Marcin B.