Ocieplanie poddaszy Olecko

Ocieplenie poddaszy pianą PUR.

Kompleksowe ocieplenia elewacji budynku.

Profesjonalna zabudowa gipsowo-kartonową.

Ocieplanie poddaszy pianą PUR Olecko

Jedną z podstawowych czynności o jakiej powinno się pamiętać podczas budowania domu jest jego ocieplenie. Oczywiście najlepiej jest wybrać metodę niezawodną i najlepszą na rynku a taka właśnie jest metoda ocieplania poddasza pianą PUR. Pianka PUR, inaczej poliuretanowa, to nic innego jak polimer składający się z dwóch substancji – poliolu i izocyjanianu, które w połączeniu dają materiał idealny do ocieplania. Wszystko to za sprawą idealnych właściwości termoizolacyjnych. Równie ważna jest metoda nakładania oraz forma, które sprawiają, że metoda ocieplania pianki PUR idealnie sprawdza się przy: 

  • skomplikowanych kształtach dachu, gdzie wełna czy styropian nie sprawdzą się;
  • dużych wysokościach, gdzie kondygnacje są bardzo wysokie;
  • ociepleniach, gdzie liczy się czas – aplikacja pianki PUR jest bardzo szybka i skutecznie.

Dodatkowo dzięki swojej rozprężliwości, materiał izolujący wnika w najdrobniejsze szczeliny, a sposób jej nakładania sprawia, że nie powstają mostki termiczne. Z tych oraz innych, również prozdrowotnych powodów warto rozważyć piankę PUR jako materiał izolacyjny. Jeśli już zdecydujesz się właśnie na nią – koniecznie skontaktuj się z nami. Nasza firma działa na terenie Olecka i w sposób skuteczny i szybki zajmujemy się ocieplaniem poddaszy, a nawet domów. Serdecznie polecamy to rozwiązanie dla każdego, kto lubi ekonomiczne, ekologiczne oraz trwałe rozwiązania.

Izolacje natryskowe poddaszy Olecko

Piankę PUR nakłada się przy wykorzystaniu metody natryskowej. Izolacje natryskowe poddaszy realizowane są przez nas na terenie Olecka. Aby w pełni wykorzystać zalety jakie daje ten sposób ocieplania polecamy zlecić to zadanie fachowcom. Best – Point to doświadczony zespół, który sprawnie zrealizuje zlecenie. Do ocieplania wykorzystujemy pianki dwóch typów, które dobieramy zależnie od przeznaczenia. Pierwszym rodzajem jest pianka zamkniętokomórkowa. Bez wątpienia jest to sztywniejsza i wytrzymalsza opcja, która idealnie sprawdzi się przy wzmocnieniu poszczególnych elementów konstrukcyjnych, przy jednoczesnym zapewnieniu idealnej termo- i hydroizolacji. Najczęściej wykorzystywana do ocieplania stropów i fundamentów. Kolejnym, również trwałym typem jest pianka otwartokomórkowa. Jej struktura posiada otwarte komórki, dzięki czemu pianka jest paroprzepuszczalna. Z uwagi na to doskonale sprawdzi się we wnętrzach, szczególnie w domach alergików. Struktura zapobiega powstawaniu pleśni i grzybów, oraz zapobiega rozwijaniu się innych mikroorganizmów. Pianka tego typu doskonale doskonale izoluje dźwięki. Natryskowe izolowanie wymaga użycia specjalistycznego sprzętu, którym nasza firma dysponuje. Z uwagi na to szybko i skutecznie ocieplimy Twoje poddasze oraz inne powierzchnie.

Ocieplenie pianką poliuretanową Olecko

Nie sposób wyobrazić sobie nieocieplonego domu, na pewno nie w naszym klimacie. A czy ktoś słyszał o domie z poddaszem bez ocieplenie? Niestety, niektórzy tak. Taki stan rzeczy może wynikać z paru rzeczy. Próby zaoszczędzenia paru groszy, niewiedzy czy też nawet czasem jest to zamierzone działanie aby zimą mieć w domu “naturalną lodówkę” na poddaszu. Niestety wszystkie te osoby szybko orientują się, że ten pomysł nie należy do najlepszych. Zimno dostające się do wnętrza domu poprzez poddasze bardzo łatwo i sprawnie rozprzestrzenia się bowiem na resztę budynku. W konsekwencji odczuwamy zimno wszędzie a rachunki za ogrzewanie rosną i rosną. Na szczęście firma Best Point z Olecka specjalizuje się w ocieplaniu poddaszy pianką poliuretanową. Z przyjemnością zadbamy o ciepło Twojego poddasza i w rezultacie całego domu. Nasi specjaliści mogą pochwalić się bogatym doświadczeniem i niezbędną wiedzą która pozwala im wykonywać swoją pracę na najwyższym poziomie. Piana PUR której używamy to wyłącznie materiał najwyższej jakości. Dodatkowo nasza firma Best Point została uhonorowana certyfikatem autoryzacji kanadyjskiej firmy Icynene. Jeśli to wszystko jeszcze Cię nie przekonało – zapraszamy do kontaktu, obiecujemy że zmienisz zdanie.

  • Szukałem sposobu na efektywny dom izolujący termicznie. Zdecydowałem się zatrudnić profesjonalistów, którzy wykonują izolację natryskową, ponieważ jest to nie tylko tanie, ale także organiczne i bardzo trwałe rozwiązanie. Wybrałem firmę Best Point i byłem mile zaskoczony wynikiem. Dzięki! Polecam usługi swoim przyjaciołom. –Piotr

  • Profesjonalna izolacja natryskowa rozpylana z poliuretanem. Początkowo byłem trochę sceptyczny wobec tej metody, ale gdy zobaczyłem ostateczny wynik, stałem się spokojny. Wiem, że dobrze zrobiłem. Natychmiast zauważyłem różnicę – jest ciszej, cieplej i bez wilgoci w domu mojej córki! –Anna i Łukasz

  • Izolacja natryskowa moich budynków gospodarczych, przeprowadzona przez BEST POINT jest doskonałą inwestycją. Już dziś widzę, że zaoszczędziłem dużo, ponieważ pokoje są suche i jest znacznie cieplej. To, co obiecali, jest prawdziwe. Ponadto ważne było dla mnie, aby zakończyć pracę na czas – wszystko zostało wykonane profesjonalnie i odpowiednio. Dzięki!–Marcin B.