Ocieplanie poddaszy Giżycko

Ocieplenie poddaszy pianą PUR.

Kompleksowe ocieplenia elewacji budynku.

Profesjonalna zabudowa gipsowo-kartonową.

Ocieplanie poddaszy pianą PUR Giżycko

Szukasz metody ocieplania mieszkania, która będzie szybka, skuteczna i niesamowicie wytrzymała? Wiele ludzi mówi sceptycznie, że jest to niemożliwe. Szczególnie, jeśli dodamy do tego świetne właściwości dźwiękoszczelne, możliwość ocieplenia nawet najbardziej wymagających powierzchni czy zapobieganie rozwiązanie się drobnoustrojów. Jednak istnieje metoda, która spełnia wszystkie te zadania. Mowa tutaj o ocieplenie poddaszy pianą PUR. Pianka poliuretanowa, bo tak brzmi jej pełna nazwa, jest nowoczesnym sposobem ocieplania poddaszy oraz budynków. Stanowi idealną alternatywę dla styropianu czy wełny, szczególnie w sytuacjach, gdzie ocieplane powierzchnie są bardzo wymagające – jak na przykład skosy czy poddasza. Na szczęście zajmujemy się profesjonalnym docieplaniem poddaszy i nie tylko właśnie przy użyciu pianki PUR metodą natryskową. Działamy na terenie Giżycka i okolic. Jeśli dalej nie masz pewności, czy zdecydować się właśnie na tą metodą – koniecznie skontaktuj się z nami, nasi konsultanci odpowiedzą na wszelkie wątpliwości.

Izolacje natryskowe poddaszy Giżycko

Piana poliuretanowa nanoszona jest na powierzchnię przy wykorzystaniu metody natryskowej. Wynika to z jej struktury oraz budowy. Sama pianka to polimer powstający z połączenie poliolu i izocyjanianu. Właśnie dlatego do przeprowadzenia zabiegu ocieplenie potrzebne są specjalistyczne narzędzia oraz umiejętne dobranie pianki do potrzeb powierzchni. Jest to o tyle ważne, że pianka występuje w dwóch wersjach – otwartokomórkowej oraz zamkniętokomórkowej. Pianka otwartokomórkowa jest paroprzepuszczalna, co wynika ze struktury z otwartymi komórkami. Doskonale sprawdzi się we wnętrzach, szczególnie w domach alergików i osób wrażliwych na rozwój wszelkich drobnoustrojów – struktura zapobiega namnażanie się pleśni, grzybów czy innych mikroorganizmów. Pianka z otwartymi komórkami doskonale chłonie dźwięki, dzięki czemu idealnie sprawdzi się jako izolator dźwięku. Kolejny rodzaj, czyli pianka zamkniętokomórkowa to zdecydowanie sztywniejsza i bardziej wytrzymała opcja. Sprawia to, że idealnie sprawdzi się przy wzmocnieniu poszczególnych elementów konstrukcyjnych, przy jednoczesnym zapewnieniu idealnej termo- i hydroizolacji. Jeśli szukasz firmy, której możesz zlecić przeprowadzenie izolacji natryskowej poddaszy w Giżycku, to z pewnością skontaktuj się z nami!

Ocieplanie pianką poliuretanową Giżycko

Ocieplenie domu to jeden z tych elementów podczas budowy który jest postrzegany jako obowiązkowy. Nie ma co się temu dziwić. W końcu w naszym klimacie zimy bywają srogie a temperatury bardzo niskie. Ocieplony dom to więc podstawa do utrzymania naszych najbliższych w cieple i komforcie podczas zimowych trudności. Z tego samego założenia wychodzi nasza firma, Best Point, świadcząca profesjonalne usługi z ocieplania poddaszy pianką poliuretanową na terenie Giżycka i okolic. Piana PUR wielokrotnie już udowodniła swoje właściwości jako doskonały izolator dlatego też zdecydowaliśmy się w naszej pracy na ten właśnie materiał. Nie musimy chyba wspominać, że stawiamy tylko na surowiec najwyższej jakości. Bowiem tylko najlepsze materiały są gwarancją dobrej jakości i spokoju na długie lata. Cóż, to nie do końca prawda – potrzebna jest do tego również specjalistyczna ekipa. Na szczęście Best Point może się takową pochwalić. Nasi profesjonaliści to prawdziwi zawodowcy z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz wiedzą nie do przecenienia. Wykonane przez nich instalacje to solidność w każdym calu. Jak widać posiadamy wszystko co jest potrzebne do recepty na sukces. A nawet więcej – jako jedni z nielicznych zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym certyfikatem autoryzacji kanadyjskiej firmy Icynene.

  • Szukałem sposobu na efektywny dom izolujący termicznie. Zdecydowałem się zatrudnić profesjonalistów, którzy wykonują izolację natryskową, ponieważ jest to nie tylko tanie, ale także organiczne i bardzo trwałe rozwiązanie. Wybrałem firmę Best Point i byłem mile zaskoczony wynikiem. Dzięki! Polecam usługi swoim przyjaciołom. –Piotr

  • Profesjonalna izolacja natryskowa rozpylana z poliuretanem. Początkowo byłem trochę sceptyczny wobec tej metody, ale gdy zobaczyłem ostateczny wynik, stałem się spokojny. Wiem, że dobrze zrobiłem. Natychmiast zauważyłem różnicę – jest ciszej, cieplej i bez wilgoci w domu mojej córki! –Anna i Łukasz

  • Izolacja natryskowa moich budynków gospodarczych, przeprowadzona przez BEST POINT jest doskonałą inwestycją. Już dziś widzę, że zaoszczędziłem dużo, ponieważ pokoje są suche i jest znacznie cieplej. To, co obiecali, jest prawdziwe. Ponadto ważne było dla mnie, aby zakończyć pracę na czas – wszystko zostało wykonane profesjonalnie i odpowiednio. Dzięki!–Marcin B.