Ocieplanie poddaszy Łapy

Ocieplenie poddaszy pianą PUR.

Kompleksowe ocieplenia elewacji budynku.

Profesjonalna zabudowa gipsowo-kartonową.

Ocieplanie poddaszy pianą PUR Łapy

Czy chcesz oszczędzić aż do 50% na ogrzewaniu domu? Jest na to sposób i jest to oczywiście ocieplenie poddasza pianą PUR, które wykonujemy na terenie Łap i okolic. Pianka PUR (poliuretanowa) to materiał idealnie nadający się właśnie do poddaszy. Są to przestrzenie, które posiadają liczne skosy i rozmaite kształty, dlatego też poza odpowiednio dobranym materiałem ważne jest też doświadczenie i kunszt osób wykonujących takie ocieplenie. Warto powiedzieć, dlaczego uważamy ten sposób za jeden najlepszy do ocieplania na rynku. Pianka poliuretanowa, to polimer chemoutwardzalny nakładany przy wykorzystaniu odpowiednich narzędzi. Charakteryzuje się między innymi doskonałymi parametrami termicznymi, brakiem połączeń, zdolnością do absorbowania fali, długowiecznością oraz skuteczną izolacją od wiatru oraz dźwięku. Te i kilka innych cech sprawiają, że ocieplanie poddaszy pianą PUR stało się bardzo popularne w ocieplaniu domów jednorodzinnych. Zachęcamy do kontaktu każdego, kto szuka najlepszego sposobu na ocieplenie swojego poddasza oraz innych części domu.

Izolacje natryskowe poddaszy Łapy

Czy ocieplać swoje poddasze? Odpowiedź na to pytanie jest prosta – zdecydowanie tak. Czym je ocieplić? Tu należy się już chwilę zastanowić. Najlepszym wyborem według nas jest oczywiście pianka poliuretanowa występująca w dwóch rodzajach o różnych właściwościach. Pianka zamkniętokomórkowa odznacza się większą twardością oraz termo- i hydroizolacją. Ze względu na te cechy jest stosowana zazwyczaj do elementów konstrukcyjnych i fundamentów. Pianka otwartokomórkowa jest zdecydowanie bardziej elastyczna. Nie oznacza to jednak, że nie izoluje – wręcz przeciwnie! Po prostu dzięki elastyczności oraz paroprzepuszczalności, osiągniętej dzięki otwartym komórkom, jest częściej stosowana we wnętrzach. Jej właściwości doceniają szczególnie alergicy. Dodatkowym jej walorem jest bardzo dobra izolacja dźwiękowa. Kiedy rodzaj pianki został już wybrany czas na montaż. I tu swoje usługi oferuje firma Best Point z Łap. Może wydawać się, że montaż pianki jest prosty – wystarczy najprostszy sprzęt i pewna ręka. Niestety, bardzo łatwo o błąd który może być brzemienny w skutkach – dlatego warto zaufać naszej profesjonalnej ekipie. W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Ocieplanie pianką poliuretanową Łapy

Ocieplenie poddasza to obowiązkowy punkt podczas każdej budowy domu. Zgodnie z zasadą konwekcji zimne powietrze opada w dół więc nie sposób cieszyć się ciepłym wnętrzem w zimowe wieczory bez ocieplonego poddasza. Nasza firma Best Point z przyjemnością podejmie się ocieplenia Twojego poddasza pianką poliuretanową. Materiał który wykorzystujemy to najwyższej jakości izolator który uchroni Ciebie oraz Twoich bliskich przed zimnem oraz przeciekaniem z dachu. Piankę PUR zainstalują nasi monterzy, których doświadczenie i wiedzą stoją na najwyższym poziomie. To połączenie skutkuje doskonałą instalacją w Twoim wymarzonym domu. Komfort jaki dzięki temu zyskujesz jest nie do przecenienia. W dodatku posiadamy certyfikat autoryzacji kanadyjskiej firmy Icynene. Jeśli masz do nas jakiekolwiek pytania – zapraszamy do kontaktu. Operujemy na terenie Łap i okolic.

  • Szukałem sposobu na efektywny dom izolujący termicznie. Zdecydowałem się zatrudnić profesjonalistów, którzy wykonują izolację natryskową, ponieważ jest to nie tylko tanie, ale także organiczne i bardzo trwałe rozwiązanie. Wybrałem firmę Best Point i byłem mile zaskoczony wynikiem. Dzięki! Polecam usługi swoim przyjaciołom. –Piotr

  • Profesjonalna izolacja natryskowa rozpylana z poliuretanem. Początkowo byłem trochę sceptyczny wobec tej metody, ale gdy zobaczyłem ostateczny wynik, stałem się spokojny. Wiem, że dobrze zrobiłem. Natychmiast zauważyłem różnicę – jest ciszej, cieplej i bez wilgoci w domu mojej córki! –Anna i Łukasz

  • Izolacja natryskowa moich budynków gospodarczych, przeprowadzona przez BEST POINT jest doskonałą inwestycją. Już dziś widzę, że zaoszczędziłem dużo, ponieważ pokoje są suche i jest znacznie cieplej. To, co obiecali, jest prawdziwe. Ponadto ważne było dla mnie, aby zakończyć pracę na czas – wszystko zostało wykonane profesjonalnie i odpowiednio. Dzięki!–Marcin B.