Ocieplanie poddaszy Grajewo

Ocieplenie poddaszy pianą PUR.

Kompleksowe ocieplenia elewacji budynku.

Profesjonalna zabudowa gipsowo-kartonową.

Ocieplanie poddaszy pianą PUR Grajewo

Co wyróżnia pianę PUR na tle innych materiałów wykorzystywanych w ociepleniach? Jest to przede wszystkim: 

  • łatwość i szybkość aplikacji, która wpływa na szybkie efekty;
  • idealne dopasowanie i wypełnienie przestrzeni trudno dostępnych, w tym nawet najmniejszych szczelin;
  • małe prawdopodobieństwo powstania mostków termicznych.
  • bardzo duża izolacja termiczna wynikająca z niskiego współczynnika przenikania;
  • odporność na działania wilgoci, co sprawia, że pianka jest bezpieczna dla alergików, ponieważ nie sprzyja rozwijaniu się drobnoustrojów.

Piana PUR, inaczej pianka poliuretanowa to bez wątpienia rewolucja na rynku budowlanym. Ten polimer daje świetne efekty w bardzo krótkim czasie, które będą takie same przez wiele lat. To właśnie z tych powodów warto przemyśleć ocieplenie poddasza pianą PUR. Najlepiej skorzystać z usług profesjonalistów jakimi są na przykład ludzie z Best – Point. Nasz zespół działa na terenie Grajewa i świadczymy profesjonalne usługi ocieplania poddaszy i nie tylko przy wykorzystaniu metody natryskowej. Według nas – najlepszej metody!

Izolacje natryskowe poddaszy Grajewo

Nie mogło być inaczej – nasza firma stale działa również w Grajewie. Wykonujemy izolacje natryskowe poddaszy, które opierają się oczywiście na wykorzystaniu pianki PUR. Rozprowadzanie substancji odbywa się przy wykorzystaniu specjalistycznego reaktora do natrysku pianki, który oczywiście posiadamy i potrafimy się nimi posługiwać. Do ocieplenia wykorzystuje się dwa rodzaje pianki poliuretanowej. Pierwszą jest paroprzepuszczalna pianka otwartokomórkowa. Doskonale sprawdzi się we wnętrzach osób wrażliwszych i ze skłonnościami do alergii. Struktura również zapobiega powstawaniu pleśni, grzybów oraz innych mikroorganizmów. Pianka tego typu doskonale również chłonie dźwięki, dzięki czemu działa też wygłuszające. Pianka zamkniętokomórkowa, czyli drugi rodzaj, to zdecydowanie sztywniejsza i wytrzymalsza opcja. Dzięki temu idealnie sprawdzi się przy wzmocnieniu poszczególnych elementów konstrukcyjnych, przy jednoczesnym zapewnieniu idealnej termo- i hydroizolacyjności.

Ocieplanie pianką poliuretanową Grajewo

Poddasze, będące integralną częścią naszego domu, zasługuje na równe traktowanie z pozostałą jego częścią. Traktowanie go z mniejszą uwagą to tylko krótkoterminowa oszczędność czasu i pieniędzy. Bowiem z nadejściem zimy i mrozów dotkliwie zauważymy, że aby utrzymać względne ciepło należy rozkręcić grzejniki i ubrać parę swetrów. Zimno wdziera się nam do środka właśnie przez nieocieplone poddasze. Aby zapobiec tej ponurej wizji zapraszamy do kontaktu z naszą firmą Best Point działającej na terenie Grajewa i okolic. Specjalizujemy się właśnie w ocieplaniu poddaszy wykorzystując przy tym najwyższej jakości piankę poliuretanową. Ten doskonały izolator umieszczony na Twoim poddaszu przez nasz zespół specjalistów to gwarancja ciepłej zimy i niższych rachunków za ogrzewanie. Nasza firma to jedna z nielicznych instytucji uhonorowana certyfikatem autoryzacji kanadyjskiej firmy Icynene. W przypadku jakichkolwiek pytań o nasze materiały, metody instalacji czy też dostosowanie powyższych do Twojego indywidualnego projektu zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy tak abyś miał pewność, że Twoje poddasze będzie w dobrych rękach.

  • Szukałem sposobu na efektywny dom izolujący termicznie. Zdecydowałem się zatrudnić profesjonalistów, którzy wykonują izolację natryskową, ponieważ jest to nie tylko tanie, ale także organiczne i bardzo trwałe rozwiązanie. Wybrałem firmę Best Point i byłem mile zaskoczony wynikiem. Dzięki! Polecam usługi swoim przyjaciołom. –Piotr

  • Profesjonalna izolacja natryskowa rozpylana z poliuretanem. Początkowo byłem trochę sceptyczny wobec tej metody, ale gdy zobaczyłem ostateczny wynik, stałem się spokojny. Wiem, że dobrze zrobiłem. Natychmiast zauważyłem różnicę – jest ciszej, cieplej i bez wilgoci w domu mojej córki! –Anna i Łukasz

  • Izolacja natryskowa moich budynków gospodarczych, przeprowadzona przez BEST POINT jest doskonałą inwestycją. Już dziś widzę, że zaoszczędziłem dużo, ponieważ pokoje są suche i jest znacznie cieplej. To, co obiecali, jest prawdziwe. Ponadto ważne było dla mnie, aby zakończyć pracę na czas – wszystko zostało wykonane profesjonalnie i odpowiednio. Dzięki!–Marcin B.