Ocieplanie poddaszy Ciechanowiec

Ocieplenie poddaszy pianą PUR.

Kompleksowe ocieplenia elewacji budynku.

Profesjonalna zabudowa gipsowo-kartonową.

Ocieplanie poddaszy pianą PUR Ciechanowiec

Wiesz, nawet 25% ciepła może uciekać przez poddasze Twojego domu? Ważne jest, aby znaleźć sposób na ograniczenie tej straty i zmniejszenie rachunków. Pomocne może okazać się ocieplenie poddasza pianą PUR, które nasza firma wykonuje również w Ciechanowcu. Poddasza często mają liczne skosy i rozmaite kształty, dlatego też poza odpowiednio dobranym materiałem ważne jest też doświadczenie i kunszt osób wykonujących taki zabieg. Pianka poliuretanowa pozwala dotrzeć w nawet najmniejsze szczeliny, dzięki czemu bardzo dobrze izoluje. Dodatkowo piana PUR charakteryzuje się doskonałymi parametrami termicznymi, brakiem połączeń, zdolnością do absorbowania fali, długowiecznością oraz skuteczną izolacją od wiatru. Te cechy sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na ocieplanie poddaszy właśnie metodą natryskową. Chcesz wiedzieć więcej?

Izolacje natryskowe poddaszy Ciechanowiec

Piana PUR zdobywa serca mieszkańców Ciechanowca. Nic dziwnego, skoro jest to tak świetne rozwiązanie, którego aplikacja jest nieskomplikowana – oczywiście jeśli posiadasz odpowiedni sprzęt i umiejętności. Jednak o to nie musisz się martwić. Jako firma działająca w Ciechanowca mamy odpowiednie zaplecze, dlatego też przeprowadzamy ocieplanie poddaszy pianka PUR przy wykorzystaniu metody natryskowej. Czy warto się do nas zgłosić? Oczywiście. W ofercie posiadamy dwa rodzaje pianki – otwartokomórkową oraz zamkniętokomórkową. Pianka otwartokomórkowa skład się z licznych pęcherzyków, dzięki czemu zapewnia dobrą izolację termiczną i dużą sprężystość produktu, a także świetnie wygłusza budynek. Wybierając ten rodzaj zapewniony jest swobodny przepływ pary wodnej przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności. Szczególnie polecana w przypadku zamkniętych pomieszczeń jak poddasze. Pianka zamkniętokomórkowa to mikroskopijnie zamknięte pęcherzyki. Gwarantują dobrą izolację termiczną i dużą sztywność, nie przepuszczają pary wodnej, co w konsekwencji wpływa na odporność na działanie wody i wilgoci. Idealne do fundamentów oraz stropów. O dobór odpowiedniej mieszanki nie musisz się martwić. Tym, tak samo jak ociepleniem zajmiemy się my!

Ocieplanie pianką poliuretanową Ciechanowiec

Ocieplenie poddasza niesie ze sobą wiele korzyści. Jest to przede wszystkim dopełnienie ogólnego ocieplenia naszego domu co skutkuje ciepłym wnętrzem w mroźne, zimowe dni i noce. To z kolei przekłada się na mniejsze rachunki za ogrzewanie. Ocieplone poddasze to również spokój ducha gdyż nie musimy martwić się o przeciekający dach i ewentualne szkody jakie ta wilgoć mogłaby wyrządzić. Staje się więc oczywiste, że jest to zabieg jaki zdecydowanie warto przeprowadzić i nie należy na nim oszczędzać. Zastosowanie bowiem słabej jakości materiałów bądź współpraca z niedoświadczoną ekipą to niemal pewna konieczność powtórzenia tego zabiegu w bardzo krótkim czasie. Aby zadbać o poddasze w należyty sposób zachęcamy do kontaktu z nami. Firma Best Point to specjaliści z zakresu ocieplania poddaszy pianką poliuretanową. Działamy na terenie Ciechanowca jak również okolicznych terenów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z wagi jaką niesie ze sobą zabieg ocieplania i dlatego stosujemy tylko najlepsze materiały. Nasza piana PUR to doskonały izolator. Do wykonania instalacji mamy najlepszych fachowców w tej dziedzinie którzy mogą pochwalić się ogromną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Dodatkowo posiadamy certyfikat autoryzacji kanadyjskiej firmy Icynene. Serdecznie zapraszamy do kontaktu – z chęcią odpowiemy na każde pytanie.

  • Szukałem sposobu na efektywny dom izolujący termicznie. Zdecydowałem się zatrudnić profesjonalistów, którzy wykonują izolację natryskową, ponieważ jest to nie tylko tanie, ale także organiczne i bardzo trwałe rozwiązanie. Wybrałem firmę Best Point i byłem mile zaskoczony wynikiem. Dzięki! Polecam usługi swoim przyjaciołom. –Piotr

  • Profesjonalna izolacja natryskowa rozpylana z poliuretanem. Początkowo byłem trochę sceptyczny wobec tej metody, ale gdy zobaczyłem ostateczny wynik, stałem się spokojny. Wiem, że dobrze zrobiłem. Natychmiast zauważyłem różnicę – jest ciszej, cieplej i bez wilgoci w domu mojej córki! –Anna i Łukasz

  • Izolacja natryskowa moich budynków gospodarczych, przeprowadzona przez BEST POINT jest doskonałą inwestycją. Już dziś widzę, że zaoszczędziłem dużo, ponieważ pokoje są suche i jest znacznie cieplej. To, co obiecali, jest prawdziwe. Ponadto ważne było dla mnie, aby zakończyć pracę na czas – wszystko zostało wykonane profesjonalnie i odpowiednio. Dzięki!–Marcin B.