Ocieplanie poddaszy Czyżew

Ocieplenie poddaszy pianą PUR.

Kompleksowe ocieplenia elewacji budynku.

Profesjonalna zabudowa gipsowo-kartonową.

Ocieplanie poddaszy pianą PUR Czyżew

Wiele osób narzeka na wysokie rachunki, szczególnie za okres zimowy. Ocieplanie nie jest najtańsze, więc warto zrobić wszystko, żeby zminimalizować utratę ciepła. Jakie masz opcje? Przede wszystkim zacznij od ocieplenia swojego poddasza – jeśli jeszcze tego nie zrobiono w Twoim domu. Polecamy oczywiście ocieplenie poddaszy pianą PUR, czyli materiałem, który: 

  • można pochwalić za imponujące właściwości izolacyjne;
  • charakteryzuje się dużą przyczepnością do niemal wszystkich struktur i powierzchni;
  • jest lekki i szczelny;
  • jest ekologiczny;
  • stanowi idealną barierę dźwiękoszczelną;
  • zapobiega rozwijaniu się mikroorganizmów takich jak pleśń czy grzyby. 

Jesteśmy pewni, że zalet pianki można wymienić jeszcze wiele. A skoro to taki wspaniały materiał, to dlaczego miałoby go zabraknąć przy ociepleniu Twojego poddasza? Dokładnie! Zatem jeśli szukasz firmy, która szybko zajmie się ociepleniem poddasza piana PUR, Best Point podejmie się każdego zlecenia. Działamy na terenie Czyżewa i serdecznie zapraszamy do współpracy.

Izolacje natryskowe poddaszy Czyżew

Ocieplenie poddasza to obowiązkowy punkt podczas budowy domu. Czym najlepiej go ocieplić? Oczywiście pianą PUR. Jednak należy pamiętać, że istnieją dwa rodzaje tej pianki, każdy z nieco innym przeznaczeniem. Pierwszym rodzajem jest pianka zamkniętokomórkowa. Materiał cechujący się zwiększoną twardością, dzięki czemu jest częściej stosowany przy elementach konstrukcyjnych i fundamentach. Wyróżnia go też niespotykana izolacja dzięki czemu nie musimy obawiać się chłodu ani wilgoci. Drugim rodzajem jest pianka otwartokomórkowa. Materiał zdecydowanie bardziej elastyczny. Na jego korzyść przemawia paroprzepuszczalność możliwa właśnie dzięki otwartym komórkom. Dzięki temu jest często wybierana do wnętrz, szczególnie przez alergików. Dodatkowym atutem jest zapewnienie świetnej izolacji dźwiękowej. Po wybraniu odpowiedniego rodzaju pianki czas na jej montaż. Może wydawać się to względnie proste, jednak żeby efekt był najlepszy należy wykonać to fachowo i przy użyciu odpowiedniego sprzętu. Właśnie dlatego warto zatrudnić profesjonalistów, których znajdziesz w Best Point. Działamy na terenie Czyżewa i serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Ocieplanie pianką poliuretanową Czyżew

Ocieplony dom to ciepły i przytulny dom. To potwierdzi każdy kto odpowiednio ocieplił swoje wymarzone gniazdko. Co znaczy odpowiednio ocieplony dom? Oprócz odpowiednich materiałów i sprawdzonej ekipy montażowej należy pamiętać, że izolacją powinna być pokryta każda część naszego domu. Nie możemy tutaj zapomnieć o poddaszu! Nasza firma Best Point poleca swoje usługi z ocieplania poddaszy pianką poliuretanową na terenie Czyżewa i okolic. Wykorzystywana przez nas piana PUR jest materiałem najwyższej jakości a instalować ją będzie nasz wykwalifikowany zespół fachowców. To połączenie to gwarancja Twojego komfortu i ciepłego domu na długie lata. Ponadto możemy pochwalić się certyfikatem autoryzacji kanadyjskiej firmy Icynene. Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na każde pytanie i doradzimy przy Twoim projekcie.

  • Szukałem sposobu na efektywny dom izolujący termicznie. Zdecydowałem się zatrudnić profesjonalistów, którzy wykonują izolację natryskową, ponieważ jest to nie tylko tanie, ale także organiczne i bardzo trwałe rozwiązanie. Wybrałem firmę Best Point i byłem mile zaskoczony wynikiem. Dzięki! Polecam usługi swoim przyjaciołom. –Piotr

  • Profesjonalna izolacja natryskowa rozpylana z poliuretanem. Początkowo byłem trochę sceptyczny wobec tej metody, ale gdy zobaczyłem ostateczny wynik, stałem się spokojny. Wiem, że dobrze zrobiłem. Natychmiast zauważyłem różnicę – jest ciszej, cieplej i bez wilgoci w domu mojej córki! –Anna i Łukasz

  • Izolacja natryskowa moich budynków gospodarczych, przeprowadzona przez BEST POINT jest doskonałą inwestycją. Już dziś widzę, że zaoszczędziłem dużo, ponieważ pokoje są suche i jest znacznie cieplej. To, co obiecali, jest prawdziwe. Ponadto ważne było dla mnie, aby zakończyć pracę na czas – wszystko zostało wykonane profesjonalnie i odpowiednio. Dzięki!–Marcin B.