Ocieplanie poddaszy Sokółka

Ocieplenie poddaszy pianą PUR.

Kompleksowe ocieplenia elewacji budynku.

Profesjonalna zabudowa gipsowo-kartonową.

Ocieplanie poddaszy pianą PUR Sokółka

O ociepleniu poddasza powinna pomyśleć każda osoba, która chce mieć nie tylko ciepłe mieszkanie przez cały rok, ale również myśli nad sposobem oszczędności na ocieplaniu. W dzisiejszym budownictwie mamy wiele innowacyjnych metod oraz rozwiązań. Jedną z nich jest oczywiście ocieplanie poddaszy pianą PUR. Pianka poliuretanowa to nic innego jak polimer powstający z połączenia dwóch składników – poliolu i izocyjanianu. Ich właściwości chemiczne idealnie sprawdzają się w przypadku ocieplania. Są to substancje termoizolacyjne oraz wytrzymałe. Dzięki temu możesz uzyskać nieprzepuszczalną warstwę ocieplającą, która wystarczy na długie lata. Jednak, aby w pełni korzystać z zalet ocieplenia warstwa musi być nałożona równomiernie. W ten sposób utworzy się jednolita, jednak nie do końca równa powierzchnia. Ocieplanie poddaszy pianą PUR polecamy szczególnie przy: 

  • skomplikowanych kształtach dachu, gdzie wełna nie sprawdzi się;
  • dużych wysokościach, gdzie kondygnacje są bardzo wysokie;
  • ociepleniach, gdzie liczy się czas – aplikacja pianki PUR jest bardzo szybka i skutecznie. 

Masz więcej pytań? Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą Best – Point działającą na terenie Sokółki i okolic.

Izolacje natryskowe poddaszy Sokółka

Z uwagi na strukturę pianki poliuretanowej nakłada się ją przy wykorzystaniu metody natryskowej. Potrzebne są do tego specjalistyczny reaktor do natrysku piany oraz umiejętne dobranie pianki do potrzeb powierzchni. Wyróżniamy dwa rodzaje piany PUR – otwartokomórkową oraz zamkniętokomórkową. Wersja otwartokomórkowa jest paroprzepuszczalna, co wynika z jej struktury z otwartymi komórkami. Doskonale więc sprawdzi się we wnętrzach, szczególnie w domach alergików. Struktura również zapobiega powstawaniu pleśni i grzybów, oraz zapobiega rozwijaniu się innych mikroorganizmów. Piana tego typu doskonale również chłodzie dźwięki, dzięki czemu idealnie sprawdzi się jako izolator dźwięku. Drugi rodzaj, czyli pianka zamkniętokomórkowa, jest zdecydowanie sztywniejsza i bardziej wytrzymała. Sprawia to, że idealnie sprawdzi się przy wzmocnieniu poszczególnych elementów konstrukcyjnych, przy jednoczesnym zapewnieniu idealnej termo- i hydroizolacji. Zadaniem najlepiej powierzyć specjalistom, którzy nie tylko mają wiedzę w tym zakresie, ale także odpowiedni sprzęt. To zdecydowanie poskutkuje cieplejszą atmosferą!

Ocieplanie pianką poliuretanową Sokółka

Nikogo nie musimy chyba przekonywać, że ocieplenie poddasza to obowiązkowy element podczas stawiania swojego wymarzonego domu. Czemu bowiem mielibyśmy pomijać ten poziom naszego domu? Chłód będzie wdzierał się przez niego tak samo jak przez każdą inną część. Na szczęście nasza firma Best Point ma na swoim koncie wiele udanych ociepleń przy użyciu najwyższej jakości pianki poliuretanowej. Materiał ten wielokrotnie sprawdził się jako doskonały izolator stosowany w elewacjach dlatego też zdecydowaliśmy się wykorzystywać go podczas naszej pracy. Nie tylko pianka ale i wszystkie pozostałe materiały z jakich korzystamy są najwyższej jakości. Nasi profesjonaliści to eksperci w swoim fachu a ich wieloletnie doświadczenie jest nie do przecenienia. Rzesza zadowolonych klientów może to potwierdzić. Dodatkowo firma Best Point może pochwalić się certyfikatem autoryzacji kanadyjskiej firmy Icynene. Jeśli jesteś z Sokółki bądź okolic serdecznie zachęcamy do kontaktu!

  • Szukałem sposobu na efektywny dom izolujący termicznie. Zdecydowałem się zatrudnić profesjonalistów, którzy wykonują izolację natryskową, ponieważ jest to nie tylko tanie, ale także organiczne i bardzo trwałe rozwiązanie. Wybrałem firmę Best Point i byłem mile zaskoczony wynikiem. Dzięki! Polecam usługi swoim przyjaciołom. –Piotr

  • Profesjonalna izolacja natryskowa rozpylana z poliuretanem. Początkowo byłem trochę sceptyczny wobec tej metody, ale gdy zobaczyłem ostateczny wynik, stałem się spokojny. Wiem, że dobrze zrobiłem. Natychmiast zauważyłem różnicę – jest ciszej, cieplej i bez wilgoci w domu mojej córki! –Anna i Łukasz

  • Izolacja natryskowa moich budynków gospodarczych, przeprowadzona przez BEST POINT jest doskonałą inwestycją. Już dziś widzę, że zaoszczędziłem dużo, ponieważ pokoje są suche i jest znacznie cieplej. To, co obiecali, jest prawdziwe. Ponadto ważne było dla mnie, aby zakończyć pracę na czas – wszystko zostało wykonane profesjonalnie i odpowiednio. Dzięki!–Marcin B.