Ocieplanie poddaszy Wyszków

Ocieplenie poddaszy pianą PUR.

Kompleksowe ocieplenia elewacji budynku.

Profesjonalna zabudowa gipsowo-kartonową.

Ocieplanie poddaszy pianą PUR Wyszków

Dzisiejsze budownictwo zaskakuje nowoczesnymi rozwiązaniami, dzięki którym jakość naszego życia może zdecydowanie się poprawić. Za taką innowację można bez wątpienia uznać ocieplanie poddaszy pianą PUR. Pianka poliuretanowa to polimer powstający z połączenia dwóch składników – poliolu i izocyjanianu. Właściwości chemiczne tego materiału idealnie sprawdzają się w ocieplaniu domów. Jest on przede wszystkim termoizolacyjny oraz wytrzymały. Za sprawą tego możesz uzyskać nieprzepuszczalną warstwę ocieplającą, która wystarczy na długie lata. Ocieplanie poddaszy pianą PUR polecamy szczególnie przy: 

  • skomplikowanych kształtach dachu, gdzie wełna nie sprawdzi się;
  • dużych wysokościach, gdzie kondygnacje są bardzo wysokie;
  • ociepleniach, gdzie liczy się czas – aplikacja pianki PUR jest bardzo szybka i skutecznie. 

Masz więcej pytań? Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą Best – Point. Działamy na terenie Wyszkowa i okolic.

Izolacje natryskowe poddaszy Wyszków

Pianka poliuretanowa aplikowana jest metodą natryskową, a cała usługa nazywana jest równiez izolacja natryskową. Do jej przeprowadzenia potrzebne są do tego specjalistyczne reaktory oraz umiejętne dobranie pianki do potrzeb powierzchni. Wyróżniamy dwa rodzaje pianki – otwartokomórkową oraz zamkniętokomórkową. Wersja otwartokomórkowa posiada strukturę z otwartymi komórkami, dzięki czemu charakteryzuje się paroprzepuszczalnością. Doskonale więc sprawdzi się we wnętrzach, szczególnie w domach alergików, gdyż taka struktura zapobiega rozwijaniu się pleśni, grzybów oraz innych mikroorganizmów. Typ otwartokomórkowy doskonale chłonie dźwięki, dzięki czemu idealnie sprawdzi się jako izolator dźwięku. Drugi rodzaj, czyli pianka zamkniętokomórkowa, jest zdecydowanie sztywniejsza i bardziej wytrzymała. Sprawia to, że idealnie sprawdzi się przy wzmocnieniu poszczególnych elementów konstrukcyjnych, przy jednoczesnym zapewnieniu idealnej termo- i hydroizolacji. Zadaniem najlepiej powierzyć specjalistom, którzy nie tylko mają wiedzę w tym zakresie, ale także odpowiednie narzędzia. To zdecydowanie poskutkuje cieplejszą atmosferą!

Ocieplanie pianką poliuretanową Wyszków

Każdy dom zasługuje na solidne ocieplenie. Szczególnie w naszym klimacie jest to niezwykle ważne. Srogie zimy potrafią dać się we znaki nawet najbardziej odpornym jednostkom. Aby dopełnić czynności ocieplenia należy też właściwie ocieplić poddasze. Zasługuje ono w końcu na takie samo traktowanie jak cała reszta domu. Nasza firma Best Point oferuje profesjonalne ocieplanie poddaszy pianką poliuretanową. Materiał ten to doskonały izolator w związku z czym Twój dom zyska solidną ochronę nie tylko przed zimnem ale również pozostałymi warunkami atmosferycznymi jak np. opady.Wykorzystywana przez nas piana PUR to materiał najwyższej jakości dzięki czemu zyskasz spokój na długie lata. Nasza ekipa wykonawcza to sami profesjonaliści, którzy zadbają o fachową instalację. Zostaliśmy również uhonorowani prestiżowym certyfikatem autoryzacji kanadyjskiej firmy Icynene. Działamy na terenie Wyszkowa i okolic, więc zapraszamy do kontaktu wszystkich mieszkańców tych rejonów.

  • Szukałem sposobu na efektywny dom izolujący termicznie. Zdecydowałem się zatrudnić profesjonalistów, którzy wykonują izolację natryskową, ponieważ jest to nie tylko tanie, ale także organiczne i bardzo trwałe rozwiązanie. Wybrałem firmę Best Point i byłem mile zaskoczony wynikiem. Dzięki! Polecam usługi swoim przyjaciołom. –Piotr

  • Profesjonalna izolacja natryskowa rozpylana z poliuretanem. Początkowo byłem trochę sceptyczny wobec tej metody, ale gdy zobaczyłem ostateczny wynik, stałem się spokojny. Wiem, że dobrze zrobiłem. Natychmiast zauważyłem różnicę – jest ciszej, cieplej i bez wilgoci w domu mojej córki! –Anna i Łukasz

  • Izolacja natryskowa moich budynków gospodarczych, przeprowadzona przez BEST POINT jest doskonałą inwestycją. Już dziś widzę, że zaoszczędziłem dużo, ponieważ pokoje są suche i jest znacznie cieplej. To, co obiecali, jest prawdziwe. Ponadto ważne było dla mnie, aby zakończyć pracę na czas – wszystko zostało wykonane profesjonalnie i odpowiednio. Dzięki!–Marcin B.