Ocieplanie poddaszy Białowieża

Ocieplenie poddaszy pianą PUR.

Kompleksowe ocieplenia elewacji budynku.

Profesjonalna zabudowa gipsowo-kartonową.

Ocieplanie poddaszy pianą PUR Białowieża

Dom kojarzy nam się z miejscem, do którego możemy uciec przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Dom to również miejsce, w którym możemy cieszyć się ciepłem podczas zimowych dni. Jednak zwykle osoby posiadające dom obawiają się rachunków, które mogą dostać po okresie zimowym – ogrzewanie wtedy jest bardzo widoczne. Czy wiesz, że odpowiednio ogrzewając poddasze możesz oszczędzić nawet do 50%? Wystarczy tylko skonsultować się z fachowcami z Best Point, gdzie doradzimy Ci jak najlepiej zabezpieczyć dach przed nadmierną utratą ciepła. Zajmujemy się przede wszystkim profesjonalnym ocieplaniem poddaszy pianą poliuretanową, czyli PUR. Naszą ofertę kierujemy szczególnie do osób zamieszkujących Białowieżę, bo to właśnie w tych okolicach działamy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i specjalistyczny sprzęt, dzięki czemu szybko i sprawnie ocieplimy Twoje poddasze. Z nami ograniczysz stratę energii cieplnej aż o 25%! Zapraszamy do kontaktu!

Izolacje natryskowe poddaszy Białowieża

Izolacja natryskowa poddasza to stosunkowo nowa technologia, która coraz częściej wybierana jest jako metoda ocieplania poddaszy.  W tym celu wykorzystuje się specjalistyczny materiał jakim jest piana poliuretanowa – PUR. Piana występuje w dwóch wersjach: otwarto- i zamkniętokomórkowej. Zależnie od wybranej opcji są to materiały o świetnych właściwościach izolujących, jednak różniących się między sobą. Pianka otwartokomówkowa zbudowana jest z licznych pęcherzyków, dzięki czemu zapewnia dobrą izolację termiczną i dużą sprężystość produktu. Wybierając ten rodzaj zapewniony jest swobodny przepływ pary wodnej przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności. Pianka zamkniętokomórkowa to mikroskopijnie zamknięte pęcherzyki gwarantują dobrą izolację termiczną i dużą sztywność, jednak nie przepuszczają pary wodnej, co w konsekwencji wpływa na odporność na działanie wody i wilgoci. Materiał nanoszony jest na powierzchnię specjalnym reaktorem do natrysku piany. To właśnie dlatego warto powierzyć to zadanie specjalistom, którzy szybko i sprawnie wykonają ocieplenie natryskowe poddaszy przy użyciu PUR. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą każdego, kto chce ocieplić swoje poddasze w Białowieży.

Ocieplanie pianą poliuretanową Białowieża

W naszym klimacie chyba nikt nie wyobraża sobie wybudowania domu bez ocieplenia. Samo ogrzewanie w takim przypadku kosztowałoby fortunę a i tak odczuwalibyśmy chłód zimą. W celu zabezpieczenia domu przed niskimi temperaturami polecamy ocieplenie poddasza pianką poliuretanową. Materiał ten jest doskonałym izolatorem co będzie skutkowało ciepłym wnętrzem nawet przy bardzo niskich temperaturach na zewnątrz. Firma Best Point świadczy profesjonalne usługi z zakresu dociepleń pianą PUR na terenie Białowieży. Nasza wykwalifikowana kadra chętnie odpowie na każde pytania, dobierzemy odpowiedni typ pianki dostosowany do indywidualnych potrzeb Twojego domu. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty oraz narzędzia więc nie musisz martwić się o jakość naszych produktów czy usług. Działamy na obszarze Białowieży i okolic. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

  • Szukałem sposobu na efektywny dom izolujący termicznie. Zdecydowałem się zatrudnić profesjonalistów, którzy wykonują izolację natryskową, ponieważ jest to nie tylko tanie, ale także organiczne i bardzo trwałe rozwiązanie. Wybrałem firmę Best Point i byłem mile zaskoczony wynikiem. Dzięki! Polecam usługi swoim przyjaciołom. –Piotr

  • Profesjonalna izolacja natryskowa rozpylana z poliuretanem. Początkowo byłem trochę sceptyczny wobec tej metody, ale gdy zobaczyłem ostateczny wynik, stałem się spokojny. Wiem, że dobrze zrobiłem. Natychmiast zauważyłem różnicę – jest ciszej, cieplej i bez wilgoci w domu mojej córki! –Anna i Łukasz

  • Izolacja natryskowa moich budynków gospodarczych, przeprowadzona przez BEST POINT jest doskonałą inwestycją. Już dziś widzę, że zaoszczędziłem dużo, ponieważ pokoje są suche i jest znacznie cieplej. To, co obiecali, jest prawdziwe. Ponadto ważne było dla mnie, aby zakończyć pracę na czas – wszystko zostało wykonane profesjonalnie i odpowiednio. Dzięki!–Marcin B.