Ocieplanie poddaszy Pisz

Ocieplenie poddaszy pianą PUR.

Kompleksowe ocieplenia elewacji budynku.

Profesjonalna zabudowa gipsowo-kartonową.

Ocieplanie poddaszy pianą PUR Pisz

Straty ciepła przed poddasze szacuje się nawet na 25%. Jest to zdecydowanie za dużo, szczególnie, że są sposoby, aby temu zapobiec. Jednym z nich jest niesamowicie skuteczna piana PUR, inaczej pianka poliuretanowa to materiał wykorzystywany do ocieplania poddasza metoda natryskową. Ten szybki i skuteczny sposób pozwala zmniejszyć rachunki nawet o 50%. Jest to więc zdecydowanie ten typ inwestycji, który zwróci się z nawiązką. Gdzie na terenie Pisza możesz znaleźć firmę oferującą właśnie taką usługę? Jest to oczywiście Best – Point. Oferujemy kompleksowe ocieplanie poddaszy pianą PUR, a także wykonujemy ocieplenia całych budynków. Decydując się na ocieplenie tą metodą zyskujesz przede wszystkim: 

  • szybkie efekty;
  • idealne dopasowanie i wypełnienie przestrzeni nawet tych trudno dostępnych oraz najmniejszych szczelin;
  • niskie prawdopodobieństwo powstania niekorzystnych mostków termicznych;
  • dużą izolację termiczną wynikająca z niskiego współczynnika przenikania;
  • dodatkową warstwę dźwiękoszczelną;
  • Środowisko przyjazne alergikom i innym osobom, które muszą przebywać w jak najbardziej sterylnych warunkach. 

Serdecznie polecamy tę metodę do ocieplania domów jednorodzinnych oraz do większych hal.

Izolacje natryskowe poddaszy Pisz

Przy podejmowaniu decyzji o ociepleniu poddasza pianą PUR należy pamiętać, że warto zlecić to zadanie profesjonalistom. Wynika to z metody jej nałożenia, do której potrzebne są specjalistyczne reaktory do natrysku piany. Na szczęście nasza firma działa na terenie Pisza. Posiadamy wszelkie zasoby, aby szybko ocieplić Twoje poddasze lub inną część domu. Piana PUR to polimer powstający z połączeniu poliolu oraz izocyjanianu. Występuje w dwóch rodzajach, które wykorzystywane są to trochę innych celów. Pierwszym z nich jest pianka zamkniętokomórkowa. Ta sztywniejsza i wytrzymalsza opcja. Dzięki idealnie sprawdzi się przy wzmocnieniu poszczególnych elementów konstrukcyjnych. Dodatkowo zapewni idealną termo- i hydroizolacyjną warstwę. Z uwagi na budowę wykorzystana jest do ocieplania między innymi fundamentów oraz stropów. Druga opcja to paroprzepuszczalna pianka otwartokomórkowa o strukturze z otwartymi komórkami. Te cechy sprawiają, że pianka z otwartymi komórkami doskonale sprawdzi się we wnętrzach, szczególnie w domach alergików. Struktura zapobiega również powstawaniu pleśni i grzybów, oraz zapobiega rozwijaniu się innych mikroorganizmów. Pianka tego typu doskonale również doskonale izoluje dźwięki.

Ocieplanie pianką poliuretanową Pisz

Skoro ocieplamy elewację dlaczego mielibyśmy nie ocieplać też naszego poddasza? Czym ta część różni się od pozostałych w naszym wymarzonym domu? Może jedynie tym, że zimno, które dostanie się tą drogą może wyjątkowo szybko rozprzestrzenić się po reszcie domu. Jest to żadna niespodzianka dla każdego, któremu zjawisko konwekcji nie jest obce. W skrócie – zimne powietrze opada w dół. Zadbaj więc o swoje poddasze a w konsekwencji o ciepło swoje i swoich najbliższych. Firma Best Point to specjaliści w ocieplaniu poddaszy pianką poliuretanową (PUR). Dzięki nam zyskasz spokój na długie lata, przytulną, ciepłą atmosferę zimą oraz zdecydowanie niższe rachunki za ogrzewanie. Piana PUR jakiej używamy jest najwyższej jakości a nasza kadra to profesjonaliści w każdym calu. Ich wiedza i doświadczenie przekłada się na niezawodne wykonanie każdej powierzonej im instalacji. Dodatkowym walorem naszej firmy jest certyfikat autoryzacji kanadyjskiej firmy Icynene. Działamy na terenie Pisza i okolic, jeśli więc mieszkasz w tym rejonie serdecznie zapraszamy do kontaktu. Z chęcią doradzimy i odpowiemy na każde Twoje pytanie.

  • Szukałem sposobu na efektywny dom izolujący termicznie. Zdecydowałem się zatrudnić profesjonalistów, którzy wykonują izolację natryskową, ponieważ jest to nie tylko tanie, ale także organiczne i bardzo trwałe rozwiązanie. Wybrałem firmę Best Point i byłem mile zaskoczony wynikiem. Dzięki! Polecam usługi swoim przyjaciołom. –Piotr

  • Profesjonalna izolacja natryskowa rozpylana z poliuretanem. Początkowo byłem trochę sceptyczny wobec tej metody, ale gdy zobaczyłem ostateczny wynik, stałem się spokojny. Wiem, że dobrze zrobiłem. Natychmiast zauważyłem różnicę – jest ciszej, cieplej i bez wilgoci w domu mojej córki! –Anna i Łukasz

  • Izolacja natryskowa moich budynków gospodarczych, przeprowadzona przez BEST POINT jest doskonałą inwestycją. Już dziś widzę, że zaoszczędziłem dużo, ponieważ pokoje są suche i jest znacznie cieplej. To, co obiecali, jest prawdziwe. Ponadto ważne było dla mnie, aby zakończyć pracę na czas – wszystko zostało wykonane profesjonalnie i odpowiednio. Dzięki!–Marcin B.