Ocieplanie poddaszy Zambrów

Ocieplenie poddaszy pianą PUR.

Kompleksowe ocieplenia elewacji budynku.

Profesjonalna zabudowa gipsowo-kartonową.

Ocieplanie poddaszy pianą PUR Zambrów

Czy wiesz, że przez dach może uciekać nawet do 25% ciepła? Jest to duża strata, która skutkować może oczywiście wyższymi rachunkami. Wielu mieszkańców z Zambrowa podjęło już decyzję o rozwiązaniu tego problemu poprzez ocieplenie poddasza swojego domu przy wykorzystaniu pianki poliuretanowej. Pianka poliuretanowa, czyli piana PUR, to nic innego jak polimer składający się z poliolu i izocyjanianu. Jego właściwości termoizolacyjne sprawiają, że są najlepszym i najtrwalszym sposobem na ocieplenie domu – nie tylko poddasza, ale również jego zewnętrznych części. Poza wspaniałymi właściwościami jest to materiał trwały, lekki i bardzo łatwo nanosi się go na powierzchnię. Poliuretan to również materiał całkowicie obojętny chemicznie, nietoksyczny oraz bezwonny – czyli bezpieczny i polecany również do ocieplania powierzchni w przemyśle spożywczym. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ocieplania pianką PUR. Działamy szybko i sprawnie na terenie całego Zambrowa.

Izolacje natryskowe poddaszy Zambrów

Poza wspaniałymi właściwościami, którymi cechuje się piana PUR, warto również wspomnieć o dwóch rodzajach, w jakich ta pianka występuje oraz czym one się różnią między sobą. Pianka otwartokomórkowa, dzięki strukturze z otwartymi komórkami jest paroprzepuszczalna. Dlatego doskonale sprawdzi się we wnętrzach, szczególnie w domach alergików. Struktura również zapobiega powstawaniu pleśni i grzybów, oraz zapobiega rozwijaniu się innych mikroorganizmów. Pianka tego typu doskonale również chłonie dźwięki, dzięki czemu idealnie wygłuszy pomieszczenia. Pianka zamkniętokomórkowa, czyli drugi rodzaj, to zdecydowanie sztywniejsza i wytrzymalsza opcja. Dzięki temu idealnie sprawdzi się przy wzmocnieniu poszczególnych elementów konstrukcyjnych, przy jednoczesnym zapewnieniu idealnej termo- i hydroizolacji. Niezależnie od wybranej opcji lub przeznaczenia, ocieplanie pianą PUR odbywa się przy wykorzystaniu metody natryskowej, do której potrzebny jest specjalistyczny sprzęt. Właśnie dlatego warto skorzystać z usług specjalistów w tym temacie. Best Point to firma, która ociepla poddasza i domy tą metodą na terenie Zambrowa. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu!

Ocieplanie pianką poliuretanową Zambrów

Wybudowanie wymarzonego domu to bez wątpienia jeden z największych kamieni milowych w naszym życiu. Aby wiązały się z nim jak najmilsze wspomnienia warto zadbać o każde, nawet najmniejsze szczegóły. Jednym z aspektów, o który na pewno trzeba zadbać jest odpowiednie ocieplenie domu. Przecież nikt nie chce marznąć we własnych czterech ścianach. Rozwiązaniem tego problemu jest ocieplenie poddasza pianką poliuretanową. Nasza firma Best – Point z Zambrowa pomoże Ci ocieplić Twoje poddasze właśnie tym materiałem. Ten doskonały izolator zapewni Ci ochronę przed zimnem oraz pozostałymi warunkami atmosferycznymi jak deszcz czy śnieg. Możesz zapomnieć o przeciekającym dachu. Dzięki temu zyskasz nie tylko spokój ducha i komfort ale też zaoszczędzisz na potencjalnych naprawach i rachunkach za ogrzewanie. Piana PUR jest kładziona przez naszych wykwalifikowanych specjalistów co jest gwarancją solidności. Ich doświadczenie i wiedza znajdują potwierdzenie w każdej przeprowadzonej przez nich instalacji. Jako jedna z nielicznych firm posiadamy też certyfikat autoryzacji kanadyjskiej firmy Icynene. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

  • Szukałem sposobu na efektywny dom izolujący termicznie. Zdecydowałem się zatrudnić profesjonalistów, którzy wykonują izolację natryskową, ponieważ jest to nie tylko tanie, ale także organiczne i bardzo trwałe rozwiązanie. Wybrałem firmę Best Point i byłem mile zaskoczony wynikiem. Dzięki! Polecam usługi swoim przyjaciołom. –Piotr

  • Profesjonalna izolacja natryskowa rozpylana z poliuretanem. Początkowo byłem trochę sceptyczny wobec tej metody, ale gdy zobaczyłem ostateczny wynik, stałem się spokojny. Wiem, że dobrze zrobiłem. Natychmiast zauważyłem różnicę – jest ciszej, cieplej i bez wilgoci w domu mojej córki! –Anna i Łukasz

  • Izolacja natryskowa moich budynków gospodarczych, przeprowadzona przez BEST POINT jest doskonałą inwestycją. Już dziś widzę, że zaoszczędziłem dużo, ponieważ pokoje są suche i jest znacznie cieplej. To, co obiecali, jest prawdziwe. Ponadto ważne było dla mnie, aby zakończyć pracę na czas – wszystko zostało wykonane profesjonalnie i odpowiednio. Dzięki!–Marcin B.