Aktualności

Ocieplenie całej połaci dachu pianka

Ocieplenie-pianka-pur, trzy słowa, które rozwiewają wszelkie dylematy związane z wyborem izolacji poddasza naszych klientów.

Tym razem klient zdecydował się na pianę Demilec Sealection 500. Wykonaliśmy ocieplenie całej połaci dachu pianka pur w grubości 22 cm oraz dodatkowo dociepliliśmy sufit na jętkach grubością 10 cm.

Decyzja była łatwa, ponieważ 6 lat temu wykonaliśmy ocieplenie pianką Demilec dom sąsiadów. Ich rekomendacja naszej firmy Best Point, oraz samej izolacji przeszła nasze wszelkie oczekiwania z czego jesteśmy bardzo dumni. Miło jest wracać po kilku latach na inwestycję i słyszeć zadowolenie w głosie klienta i cieszyć się ze spotkania. To działa jak paliwo rakietowe i motywuje do dalszej pracy w konsekwentnym dążeniu do wyznaczonych celów i wysokich standardów wykonywania usług.

Chcesz mieć spokojną głowę i ciepłe poddasze jak nasi klienci? Nie zwlekaj, zadzwoń i umów się na bezpłatny pomiar, wycenę i doradztwo techniczne. Nasza wiedza, indywidualne podejście do klienta oraz atrakcyjna cena, pozytywnie Was zaskoczą:)

Pozdrawiamy, Best Point.

kilka ostatnich realizacji
0