Aktualności

Najlepszy sposób na ocieplenie strychu

Pianki pur, czyli najlepsza izolacja poddasza stosowana jest już ponad 30 lat na całym świecie. O jej skuteczności przekonały się już miliony użytkowników domów jednorodzinnych. Jest to najlepsza izolacja z pośród dostępnych opcji na rynku, także w Polsce.

Powszechnie propagowane, nie rzetelne informacje na temat piany pur jako izolacji poddasza, wynikają z nie wiedzy, obawy konkurencji przed utratą części rynku, oraz ze stereotypów w polskim budownictwie. Wiedzą się podzielimy, ze stereotypami walczymy, obaw konkurencji nie pokonamy, a postępu nie zatrzymamy 🙂

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat piany pur jako izolacji poddasza, najlepiej skontaktuj się ze specjalistą z danej dziedziny. Informacje uzyskane u źródła są zawsze najlepsze, a wnioski wówczas przyjdą same. My jako zespół Best Point izolujemy już prawie 10 lat w Białymstoku, okolicach oraz sąsiednich województwach. Zrealizowaliśmy już tysiące izolacji, a doświadczeniem jakie w tym okresie zdobyliśmy chętnie podzielimy się z Wami. Tak więc… zapraszamy do kontaktu.

Best Point - Ocieplanie poddaszy

ul. Wiejska 65 lok. 5
Białystok, Podlaskie 15-351
Telefon: 502-575-155
Drugi telefon: 517-787-896
Email: izolacje@best-point.pl
0