Aktualności

Filmy z naszych realizacji na YouTube

Filmy z naszych realizacji na YouTube

Filmy z naszych realizacji na YouTube Przez ostatnie lata ociepliliśmy setki domów pianą Sealection 500 Demilec i HeatLokSoY czyli otwarto-komorową i zamknięto-komorową.

Wybór piany nie jest tu przypadkowy. Profesjonalna izolacja poddaszy czy fundamentu wymaga zastosowania sprawdzonych przez dziesiątki lat produktów.

Nie możemy udzielić gwarancji na wykonaną usługę używając materiału dostępnego na rynku krócej, niż okres udzielanej gwarancji. To chyba jest oczywiste nawet dla laika branży poliuretanowych pian natryskowych:)

 

Filmy z naszych realizacji na YouTube

Wiedza na temat ocieplenia poddaszy pianą jaką zdobyliśmy przez setki realizacji jest nie oceniona. Indywidualne podejście do każdej inwestycji daje Państwu pewność dobrej i skutecznej izolacji poddaszy, posadzek czy fundamentów.

W ostatnich latach powstało mnóstwo firm produkujących piany poliuretanowe, które na chłonnym rynku polskim szybko wtopiły się w nasze polskie realia gdzie cena czyni cuda 🙂 My jako Best Point wiemy, że przy tak ważnym etapie budowy jak izolacja termiczna niema miejsca na eksperymenty czy kompromisy. Piana tak jak i wykonawca musi być najwyższej jakości.

0